Автор Тема: Перекласти з італійської свідоцтво про народження  (Прочитано 27 раз)

Оффлайн Mius

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
 Привіт усім! Мені потрібно терміново перекласти свідоцтво про народження з італійської для подачі документів в український державний орган. Хочу знайти сервіс, який не тільки швидко, але й якісно виконає переклад, враховуючи всі юридичні нюанси. Можливо, хтось має досвід і може порадити надійне місце, де зроблять переклад без помилок і з нотаріальним завіренням?
 

Оффлайн Ess

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 6
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
 Вітаю! Якщо вам треба зробити професійний переклад документів з італійської, зокрема свідоцтва про народження, то дуже важливо знайти бюро, яке спеціалізується на таких завданнях. Можу порекомендувати бюро перекладів Київ Укрпереклад. Вони відомі своєю здатністю точно і швидко перекладати офіційні документи, включаючи всі юридичні деталі, які вимагаються для подальшого використання документів у державних установах. Укрпереклад не тільки забезпечить точність перекладу, але й може допомогти з нотаріальним завіренням перекладу, якщо це необхідно для ваших цілей.
 

 

Яндекс.Метрика