Автор Тема: Новий Apple iPhone 15  (Прочитано 30 раз)

Оффлайн wawon

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 21
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Новий Apple iPhone 15
« : Апрель 21, 2024, 03:32:05 pm »
Друзі, можете порадити, де можна онлайн придбати новий Apple iPhone 15? Шукаю найкраще місце для покупки, де буде не лише хороша ціна, але й надійність, гарантія, оригінал та швидка доставка. Дякую!
 

Оффлайн Romylov

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 6
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Новий Apple iPhone 15
« Ответ #1 : Апрель 21, 2024, 03:36:38 pm »
Потрібно було поміняти телефон зі старого на новий і наважився на купівлю айфона, раніше у мене всі андроїди були. Звичайно ж айфон набагато краще та швидше працює. Купував онлайн в інтернет-магазині, сподобався вибір за кольором корпусу, але це не найголовніше. Можна було вибрати модифікацію цього нового айфона із широкої лінійки представлених моделей.
 

Оффлайн wawon

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 21
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Новий Apple iPhone 15
« Ответ #2 : Апрель 21, 2024, 03:39:28 pm »
Підкажіть, де саме є вибір за моделями такого айфона 15? І ще цікавить ціна! Пам'ятаю як тільки з'явився новий айфон ціна, звичайно ж, зашкалювала, дуже цікаво зараз за скільки можна купити цей новітній айфон 15?
 

Оффлайн Romylov

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 6
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Новий Apple iPhone 15
« Ответ #3 : Апрель 21, 2024, 03:56:10 pm »
Так, iPhone 15 – це оновлення флагманської базової моделі від Apple, яке відбулося наприкінці 2023 року. Однією з основних інновацій є дисплей з Dynamic Island – 6,1-дюймовий Super Retina XDR OLED, на якому контент виглядає неймовірно чітким та насиченим. Смартфон оснащений потужним процесором Apple A16 Bionic і доступний у різних варіантах пам'яті в магазині Алло https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-iphone_15/, саме там я придбав такий мобільний телефон онлайн.
Вибір кольору корпуса Apple  телефонів в цьому магазині відмінний, мені сподобався блакитний, це модель Apple iPhone 15 128GB Blue з камерою 48 Мп + 12 Мп та діагоналлю екрана 6,1 дюйма.
 

 

Яндекс.Метрика