Автор Тема: Ремонт гідротрансформаторів АКПП  (Прочитано 24 раз)

Оффлайн acontinent

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 129
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Ремонт гідротрансформаторів АКПП
« : Апрель 16, 2024, 10:13:58 am »

ТОВ "РГС Україна" є професійною компанією, яка спеціалізується на обслуговуванні будівельно-дорожньої техніки, сільськогосподарської техніки та їх гідравлічних систем. Вони здійснюють всі види ремонту - капітальний, частковий, ремонт окремих вузлів або агрегатів, гідравлічних систем, електрики, а також надають сервісне обслуговування. Компанія також спеціалізується на відновленні екскаваторів, навантажувачів, кранів, комбайнів, тракторів, промислового обладнання та інших видів техніки будь-яких вітчизняних та зарубіжних виробників.

Компанія "РГС Україна" надає персональний підхід до кожного клієнта та гарантує якісні послуги за доступними цінами. В їх послуги входять:

1. Ремонт гідравліки: якісний ремонт гідравлічних систем спецтехніки, у тому числі гідроциліндрів, гідророзподільників, гідротрансформаторів АКПП, гідромоторів-гідронасосів, гідробортів тощо.

2. Ремонт спецтехніки/сільськогосподарської техніки: капітальний, частковий ремонт, діагностика, відновлення до 100% стану (у тому числі пошук запчастин, фарбування тощо).

3. Ремонт гідроциліндрів: ремонт гідроциліндрів будь-якої складності, включаючи великогабаритні та телескопічні варіанти.

4. Ремонт гідророзподільників: ремонт багатосекційних гідророзподільників, включаючи відновлення агрегатів до повної працездатності.

5. Ремонт гідротрансформаторів АКПП https://rgs-ukraine.com.ua/ua/p126845692-remont-gidrotransformatorov-akpp.html : відновлення гідравлічних трансформаторів АКПП спецтехніки та вантажівок.

6. Ремонт ковшів та стріл: комплексне відновлення та ремонт ковшів, стріл, різного навісного обладнання та виготовлення зношених елементів кріплень.

"РГС Україна" має велику ремонтну базу в Києві, досвід у складних ремонтах з 2016 року, власний склад запчастин та ремкомплектів, кваліфікованих фахівців-ремонтників з досвідом роботи понад 20 років. Крім того, компанія пропонує гарантію на всі види ремонту та можливість виїзного ремонту на території клієнта в Київській області за домовленістю.

 

Яндекс.Метрика