Автор Тема: Покупка книг з психології  (Прочитано 81 раз)

Оффлайн Oldyamar

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 103
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Покупка книг з психології
« : Январь 19, 2024, 10:42:25 am »
Привіт! Я в пошуках книгарні, де можна знайти безліч цікавих сучасних книг з психології. Останнім часом я дуже зацікавлений вивченням різних аспектів людської психіки та психологічних аспектів розвитку. Можливо, ви можете порадити деякі магазини чи онлайн книгарні з великим вибором?
 

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Покупка книг з психології
« Ответ #1 : Январь 19, 2024, 10:42:52 am »
Доброго дня! Я теж цікавлюсь психологією і хочу розширити свої знання. Чув, що деякі книгарні спеціалізуються на сучасних та цікавих виданнях. Можливо, у вас є рекомендації щодо таких місць, де можна знайти широкий асортимент книг з психології?
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Покупка книг з психології
« Ответ #2 : Январь 19, 2024, 10:43:19 am »
Привіт! Я теж в пошуках цікавих книг з психології. Важливо для мене мати доступ до різноманітності сучасних авторів та тем. Якщо ви знайшли якусь книгарню з широким вибором, будь ласка, діліться інформацією. Можливо, вона допоможе і мені знаходити цікаві та актуальні видання.
 

Оффлайн Arsenty

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Покупка книг з психології
« Ответ #3 : Январь 19, 2024, 10:44:05 am »
Ось моя порада щодо онлайн книгарні з безліччю сучасних книг з психології - Readeat. Це місце, де ви зможете відкрити для себе захоплюючий світ психології через окуляр сучасних та визначних творів. Readeat вирізняється своєю унікальною концепцією вибору книг та високою якістю обслуговування.
Перший важливий аспект - асортимент. Readeat пропонує безліч видань з різних галузей психології https://readeat.com/catalog/psihologiya починаючи від класичних творів до останніх тенденцій в галузі. Ви знайдете тут книги, що охоплюють психотерапію, когнітивну психологію, психічні розлади та багато інших тем.
 

 

Яндекс.Метрика