Автор Тема: Де краще замовити сухий корм для собак?  (Прочитано 25 раз)

Оффлайн ViktorrDer

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
Привіт! Я в пошуках інтернет-магазину, де можна замовити сухий корм для собак Purina Pro Plan. Як визначити надійність постачальника? Що важливо знати при виборі цього бренду?

Оффлайн Krahmans

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
Re: Де краще замовити сухий корм для собак?
« Ответ #1 : Январь 09, 2024, 06:48:22 pm »
Переконайтеся, що магазин має позитивні відгуки та прямі поставки від виробника. Важливо також перевірити наявність різних формул корму Purina, що відповідають віку, розміру та активності вашої собаки.

Оффлайн Alexander

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : Январь 09, 2024, 06:50:00 pm »
Обирайте постачальників, які пропонують детальний опис продукту та мають хорошу клієнтську підтримку. Також перевіряйте, щоб термін придатності корму був достатньо довгим.
Если тебе не верят - не оправдывайся.

Оффлайн Alexander

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : Январь 09, 2024, 07:04:33 pm »
Обирайте постачальників, які пропонують детальний опис продукту та мають хорошу клієнтську підтримку. Також перевіряйте, щоб термін придатності корму був достатньо довгим.
Если тебе не верят - не оправдывайся.

Оффлайн Morphij

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #4 : Январь 09, 2024, 07:05:55 pm »
Доброго дня, я вас розумію, так як і сам нещодавно став перед вибором купівлі сухого корму для мого активного ретривера. Знайшов відмінні варіанти на Маудау.
Вражений асортиментом і детальними описами кожного типу корму. Вони надали всю необхідну інформацію, включаючи рекомендації по годуванню залежно від породи та віку.
Я обрав корм Пуріна Про План https://maudau.com.ua/category/sukhyi-korm-dlia-sobak/product_brand=purina-pro-plan-purina-pro-plan і не пожалкував, моєму Рексу, він дуже сподобався. Дуже порадувала швидка доставка та відмінне обслуговування клієнтів, вони заслуговують особливої уваги!

Яндекс.Метрика