Автор Тема: Українські свята  (Прочитано 23 раз)

Оффлайн acontinent

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 129
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Українські свята
« : Октябрь 14, 2023, 11:31:52 am »
Святкування свят - невід'ємна частина культури українського народу. В Україні є безліч традицій, кожне з яких має свою унікальну історію. У даній статті ми розглянемо найважливіші свята України.
Перше і найбільш визначне свято - це Різдво. В Україні Різдво Христове святкують 25 грудня за григоріанським та новоюліанським календарем, а 7 січня за юліанським календарем. Незважаючи на те, що Різдво є церковним святом, воно є також символом сімейного затишку і гармонії. В цей день сім'ї збираються за одним столом, обмінюються подарунками та співають колядки. Також, необхідно відзначити, що українське Різдво відрізняється багатою культурною спадщиною, такою як народні звичаї, пісні та скульптури з папірусу.
Ще одне важливе свято в Україні - Пасха. Це найбільше православне свято в країні, яке припадає на різні дати кожного року, залежно від календаря. Пасха - це свято воскресіння христа, яке супроводжується різноманітними традиціями. Одне з них - фарбування писанок, розписування яйця в різні візерунки та символіку. Іншим традиційним обрядом є спільна відправа до церкви, а також обряд великоднього короваю - пшеничного хліба, який принесений до церкви для освячення. Дізнатись яке сьогодні свято ви можете на сайті calendaryk.day
Крім церковних свят, є також національні та різноманітні місцеві свята. Одне з найпопулярніших національних свят - День незалежності України, яке святкується 24 серпня. Це свято символізує державну незалежність та гордість за країну. У цей день у містах і селах організовують святкові паради, феєричні вогняні шоу та концерти на відкритих майданчиках. Крім того потрібно згадати про місцеві свята, які святкують в різних областях і містах нашої держави. Наприклад, Міжнародний фестиваль "Жива Легенда" у Львові чи "Маланка" у Волинській області. Ці свята багаті на традиції, виставки, фольклорні гурти та різноманітні розваги.
Україна - це країна з багатою культурною спадщиною та живою традиційною культурою. Святкування свят, які вшановують з покоління в покоління, не тільки символізують духовне багатство, але й об'єднують українців довкола спільних цінностей. Незалежно від релігійних чи національних уподобань, свята в Україні мають безумовну цінність та сприяють збереженню національної ідентичності. Святкуйте разом із рідними та друзями, дотримуючись традицій та насладжуйтесь унікальними святами України.

 

Яндекс.Метрика