Автор Тема: системне лікування!  (Прочитано 66 раз)

Оффлайн Roman

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
системне лікування!
« : Октябрь 04, 2023, 11:01:23 am »
Алкоголізм – це захворювання, яке потребує системного лікування. Хворий на алкоголізм повинен отримувати підтримку близьких та фахівців. Просто є випадки, коли близькі люди просто опускають руки, нічого не роблю і відпускають ситуацію на самоплив!
 

Оффлайн Roman

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: системне лікування!
« Ответ #1 : Октябрь 04, 2023, 11:11:00 am »
  Адже залежні люди потребують підвищеного контролю та дисципліни в процесі позбавлення від своїх залежностей. Я чомусь не розумію таких людей, які просто йдуть від проблеми, закривають просто на це очі. Чому так!? Чому залишають у біді.... вибачте просто накипіло. Ныколи не мыг подумати, що мене ось так покинуть!
 

Оффлайн Miwa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 12
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: системне лікування!
« Ответ #2 : Октябрь 04, 2023, 11:27:55 am »
Може ви це самі зробили, може вас терпіли а ви не змогли оправдати всі сподівання? Так я розумію що вам не легко, але житті триває шукайте методи лікування поки ще не запіно.
 

Оффлайн Леонид_Никитин

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 6
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: системне лікування!
« Ответ #3 : Октябрь 04, 2023, 12:58:41 pm »
Привіт, з власного досвіду знаю що таке алкоголізм, на жаль не всі родичі витримують цей жах. Тому рекомендую вам звернутися до клініки StatusDetox https://statusdetox.com.ua лікування залежності у Києві. Мені здається тут найкращі фахівці. Особисто звертався до них, допомогли мені подолати алкогольну залежність. Мене вивели із запою та надали психологічну підтримку на цей час я вже 2 роки тверезий та вдячний. З родичами налагодилися стосунки, жінка з дітьми повернулися. Життя триває
 

Оффлайн Miwa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 12
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: системне лікування!
« Ответ #4 : Октябрь 04, 2023, 01:02:05 pm »
До речі гарний варіант вам пропонують! Не упустіть так можливість, рушайте за здоров'ям та не повертайте назад. Як тільки підете лікуватися, до вас всі прийдуть та підтримують вас! Здоров'я вам!
 

 

Яндекс.Метрика