Автор Тема: Потрібні ігрові навушники  (Прочитано 62 раз)

Оффлайн NINNO

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 17
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Потрібні ігрові навушники
« : Сентябрь 12, 2023, 01:17:40 pm »
Привіт, всі! Шукаю ігрові навушники, і не можу визначитися. Хто щось вже купив і може порадити? Які ваші улюблені моделі? Їх дуже велика кількість, важко визначитися.
 

Оффлайн NIONILLA

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 35
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Потрібні ігрові навушники
« Ответ #1 : Сентябрь 12, 2023, 01:20:08 pm »
Привіт! Я нещодавно купила для молодшого брата ігрові навушники Razer BlackShark V2 Pro. Порадили мені цю модель в магазині. Звук - бомба! І мікрофон якість має. Один єдиний мінус - трохи важкі.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Потрібні ігрові навушники
« Ответ #2 : Сентябрь 12, 2023, 01:41:38 pm »
Ага, Razer дійсно має круті моделі! Але я віддав свій вибір на SteelSeries Arctis Pro Wireless. Зручність і звук на вищому рівні. Але ціна, звісно, відчутна. У вас є час на вибір, зважте всі за і проти.
 

Оффлайн VoLunEc

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Потрібні ігрові навушники
« Ответ #3 : Сентябрь 12, 2023, 01:50:02 pm »
Привіт, всі! Шукаю ігрові навушники, і не можу визначитися. Хто щось вже купив і може порадити? Які ваші улюблені моделі? Їх дуже велика кількість, важко визначитися.
Привіт! Як для мене, то ігрові навушники, це важливий вибір для комфортного геймінгу. Щодо моделей, які мені особисто сподобалися, то перш за все рекомендую звернути увагу на SteelSeries Arctis 7X. Вони мають вражаючий звук і зручність носіння, що важливо для довгих ігрових сесій.
Також варто відзначити Razer BlackShark V2 Pro. Вони забезпечують чіткий звук і мають дуже зручну конструкцію, яка не стискає голову. Щодо магазину, то маю для тебе гарну новину! Магазин "Алло" має великий вибір ігрових навушників https://allo.ua/ua/naushniki/naznachenie_naushniki-gejmerskie/ і ти можеш знайти їх на їхньому веб-сайті . Там точно знайдеш багато якісних моделей за різними цінами. Удачі у виборі!

« Последнее редактирование: Сентябрь 16, 2023, 12:10:43 pm от VoLunEc »
 

Оффлайн Xass

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 17
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Потрібні ігрові навушники
« Ответ #4 : Сентябрь 14, 2023, 09:48:31 am »
Треба в інтернеті дивитись. Не обов'язково брати оригінал.
 

Оффлайн Olar

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 27
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Потрібні ігрові навушники
« Ответ #5 : Сентябрь 14, 2023, 12:17:15 pm »
В Туреччині можна купити якісні гаджети та електроніку. Зараз вам вже не доведеться навіть нікуди їхати Відкрився новий магазин https://tt-turk.com/ua , тут можете в каталозі подивитись. Якщо нема в наявності того, що потрібно, слідкуйте за оновленнями. В магазині часто є нові надходження.
 

 

Яндекс.Метрика