Автор Тема: Дезертирство  (Прочитано 36 раз)

Оффлайн Bonya

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Дезертирство
« : Июль 28, 2023, 02:10:53 am »
З початком збройної агресії Російської Федерації проти України, влада оголосила загальну мобілізацію для забезпечення оборони країни. Однак, після призову до військової служби багато людей, з різних причин, можуть поставити під сумнів свою готовність до такого способу життя, устрою або участі в бойових діях. Іншими словами, можуть з'явитись ситуації, коли деякі особи самовільно покидають військові частини чи місця дислокації, використовуючи сучасну термінологію - дезертирство та самознищення військового стану (СЗЧ).

Такі дії вважаються серйозними порушеннями військової дисципліни та законодавства про оборону країни. Військовий стан передбачає жорсткі санкції за дезертирство та СЗЧ. Зокрема, такі особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності, і в разі засудження їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі чи інших суворих санкцій.

Якщо Ви або Ваші близькі зіткнулися з подібною ситуацією, звернення до юристів «PRIKHODKO & PARTNERS» https://prikhodko.com.ua/my-i-zmi/my-i-zmi/stattya/dezertyrstvo-ta-szch-pid-chas-vijskovogo-stanu-shho-robyty-ta-yaka-vidpovidalnist/ може бути важливим кроком для отримання юридичної допомоги. Команда професіоналів в кримінальному праві зможе надати консультації та захистити Ваші права в судовому порядку.

 

 

Яндекс.Метрика