Автор Тема: Порадьте ігри на пс5  (Прочитано 60 раз)

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Порадьте ігри на пс5
« : Июль 12, 2023, 02:57:47 pm »
Я недавно придбав собі PlayStation 5 і вже не можу дочекатися початку гри. Але мені складно знайти інформацію про те, де можна подивитися ігри на PS5. Можливо, хтось з вас може мені допомогти? Я хотів би знати, де можна знайти різноманітні ігри для цієї консолі. Буду вдячний за будь-яку пораду або рекомендацію. Дякую!
 

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте ігри на пс5
« Ответ #1 : Июль 12, 2023, 02:58:11 pm »
Радий допомогти тобі з пошуком ігор на PlayStation 5. Є кілька способів, які можуть тобі допомогти. По-перше, рекомендую перевірити офіційний веб-сайт PlayStation, там є огляди і новини про всі доступні ігри. Також можеш заглянути на платформи електронної комерції, такі як Amazon або GameStop, де зазвичай можна знайти великий вибір ігор для PS5. І не забудь перевірити ігрові форуми та соціальні мережі, де люди діляться рекомендаціями і враженнями від різних ігор. Удачі в пошуках!
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Порадьте ігри на пс5
« Ответ #2 : Июль 12, 2023, 02:58:32 pm »
Дякую, що відповів мені! Я знайшов офіційний сайт PlayStation, але хотів би знати, де ще можна знайти більше інформації. Чи є ще якісь ресурси або блоги, де я можу ознайомитися з актуальними іграми на PS5? Я шукаю якісні новини та огляди, щоб зробити свій вибір правильно. Будь ласка, порадьте щось!
 

 

Яндекс.Метрика