Автор Тема: Техніка для прибирання  (Прочитано 184 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 97
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Техніка для прибирання
« : Апрель 09, 2023, 03:15:28 am »
Доброї ночі всім! Ми з дружиною порадилися, і вирішили відкрити свою невелику клінінгову компанію, і залишилося лише закупити спеціальне обладнання. Порадьте мені магазин, де його можна вигідно купити.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 88
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Техніка для прибирання
« Ответ #1 : Апрель 09, 2023, 03:17:55 am »
До речі, відкриття клінінгової компанії, це геніальна ідея. Моя знайома вже кілька років займається цією діяльністю, і досить добре на цьому заробляє. Тому бажаю успіхів у цьому!
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 97
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Техніка для прибирання
« Ответ #2 : Апрель 09, 2023, 03:19:06 am »
Так ми теж все розрахували, і розраховуємо, що даний бізнес незабаром відіб'є вкладення. Можливо порадиш магазин зі спеціалізованим обладнанням? Буду дуже вдячний за допомогу!
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 88
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Техніка для прибирання
« Ответ #3 : Апрель 09, 2023, 03:22:54 am »
Коли йдеться про покупку спеціальної техніки для прибирання, інтернет-магазин "Керхер-плюс" https://karcher-plus.com.ua/ua/  чудове місце для вибору. "Керхер" - відомий бренд, відомий своєю якістю та надійністю. Купуючи техніку від "Керхер", ви можете бути впевнені у її довговічності та ефективності.

Перед покупкою визначтеся з моделлю, яка відповідає вашим потребам. У "Керхер-плюс" є широкий асортимент техніки для різних видів прибирання, таких як високий тиск для миття автомобіля, парові мийки для глибокого очищення, пилососи для сухого та вологого прибирання та багато іншого.



 

Оффлайн РутаМята

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Техніка для прибирання
« Ответ #4 : Октябрь 18, 2023, 11:09:40 pm »
 Мені потрібна професійна клінінгова компанія для прибирання мого будинку. Я шукаю надійних та досвідчених фахівців, які зможуть якісно та швидко виконати роботу. Бажано, щоб вони були доступні для регулярних прибирань та мали гнучкий графік роботи. Безпека мого майна є для мене дуже важливою, тому важливо, щоб компанія була ліцензованою та мала позитивні відгуки від клієнтів.
 

Оффлайн покемон

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Техніка для прибирання
« Ответ #5 : Октябрь 18, 2023, 11:11:19 pm »
 Я розумію вашу потребу у відмінному клінінговому сервісі, і я маю ідеальну рекомендацію для вас. Раджу вам відвідати веб-сайт клінінгової компанії Besporyadka https://besporyadka.net/ , яка відповідає всім вашим вимогам. Їхні фахівці мають багаторічний досвід і завжди готові зробити ваш простір бездоганно чистим. Компанія Besporyadka пропонує гнучкий графік обслуговування, і ви можете обирати регулярність прибирань, що підходить саме вам. Вони також мають усі необхідні ліцензії та страховку, що гарантує безпеку вашого майна.
 

 

Яндекс.Метрика