Автор Тема: Онлайн школа  (Прочитано 103 раз)

Оффлайн maxxxi

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Онлайн школа
« : Апрель 07, 2023, 10:57:38 am »
Хочу поділитися одним сайтом, який спеціалізується на якісному навчанню дітей освіта online Мета JAMM School — це навчання у задоволення, не втрачаючи у якості освіти. Це можливо завдяки тому, що наші педагоги та інші діти розуміють та використовують сильні сторони Вашої дитини в навчальному процесі та командній роботі.
 

Оффлайн Karat

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 41
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Онлайн школа
« Ответ #1 : Июнь 29, 2023, 01:14:01 pm »
А мене цікавить навчання в Польщі для українців після 11 класу. Що можете порадити?
 

Оффлайн Bonya

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Онлайн школа
« Ответ #2 : Июнь 29, 2023, 01:34:03 pm »
А мене цікавить навчання в Польщі для українців після 11 класу. Що можете порадити?

Доброго. Згодна, польські дипломи дійсні в усіх країнах, що входять до ЄС, а в Україні роботодавці теж віддають перевагу працівникам з європейською освітою. Я зверталася до послуг компанії "Slavic Languages Center", тут https://slavic-center.com.ua/uk/kudi-postupiti-pislya-11-klasu/ допомогают вступити до польського вищого навчального закладу, підтримують на всіх етапах та беруть на себе усі організаційні моменти. Дуже задоволена співпрацею, справді всі питання, що виникають у процесі вступу, проблематично вирішити самостійно, оптимальніше заручитися підтримкою профільних фахівців.
 

 

Яндекс.Метрика