Автор Тема: Де шукати психолога онлайн?  (Прочитано 3273 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Де шукати психолога онлайн?
« : Март 23, 2023, 12:45:37 pm »
Я хочу знайти хорошого психолога, з яким буду займатися в режимі онлайн. Але я не знаю, як обрати найкращого для мене. Які поради у вас будуть для мене? Буду вдячний за рекомендації з власного досвіду роботи з психологом.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #1 : Март 23, 2023, 01:18:17 pm »
Найголовніше, переконайтеся, що психолог має відповідні акредитації та ліцензії.
Це може допомогти вам відфільтрувати ненадійних психологів.
 

Оффлайн professional

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #2 : Март 23, 2023, 01:34:29 pm »
Також, досліджуйте різних психологів та їхні методики. Не всі методики підходять для кожної людини, тому важливо знайти психолога, який використовує методи, які вам підходять.
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #3 : Март 23, 2023, 01:48:21 pm »
Я хочу знайти хорошого психолога, з яким буду займатися в режимі онлайн. Але я не знаю, як обрати найкращого для мене. Які поради у вас будуть для мене? Буду вдячний за рекомендації з власного досвіду роботи з психологом.
Крім того, зверніть увагу на рейтинги та відгуки про психолога в Інтернеті. Це може дати вам більш ясне уявлення про те, як добре психолог працює з іншими клієнтами. досвід психолога може бути важливим фактором. Але не завжди психолог з багатим досвідом є кращим вибором. Інколи психолог з меншим досвідом може бути більш ефективним для вас, якщо він має більше знань та досвіду в вашій конкретній проблемі.
Можу порадити одну платформу, яка підбере вам хорошого психолога https://psychologyua.com/obraty-psykholoha/ і ви можете з ним займатись онлайн з будь-якого куточку України. Я займалась з одним з їхніх психологів. Результатом задоволена, мені кваліфіковано допомогли вирішити мої проблеми.
 

Оффлайн kiranuyer

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #4 : Май 24, 2023, 03:11:49 pm »
Я теж шукаю зараз психолога . Буду мати на увазі .
 

Оффлайн Muroslava

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #5 : Июнь 14, 2023, 11:26:06 am »
Сьогодні чимало спеціалістів, які приймають в онлайн форматі, такий формат зустрічей популярний, адже дозволяє розслабитись та провести максимально комфортно консультацію. Отримати психоаналітик онлайн консультація https://rakhubovska.com/ можна перейшовши за посиланням. Це кваліфікований спеціаліст з більш ніж 10-ти річним стажем роботи. На сайті, можна буде записатись на консультацію на зручний вам час, а також зможете прочитати відгуки клієнтів про роботу психолога.
 

Оффлайн Faleiro78

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #6 : Август 29, 2023, 08:16:26 pm »
Всем привет, меня тоже очень интересует тема психологии, понимаю что это важно для личностного роста как себя так и окружения. Сейчас к примеру прохожу обучение гештальт терапии Киев от pogodin.academy
 

Оффлайн KateBlu

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 11
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #7 : Ноябрь 18, 2023, 03:54:30 pm »
Мне нужна помощь психотерапевта, куда можно обратиться?
 

Оффлайн KateBlu

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 11
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Де шукати психолога онлайн?
« Ответ #8 : Ноябрь 18, 2023, 04:10:43 pm »
Хочу поделиться своим опытом обращения к психотерапевту в NewLeaf, потому что это изменило мою жизнь к лучшему. Несмотря на внешнюю успешность, я стала замечать, что что-то не так с моим эмоциональным состоянием. Стресс на работе и личные трудности начали влиять на мою жизнь.
Обратившись в NewLeaf, я обнаружила место, где меня понимают и где готовы помочь. Психотерапевты здесь не только слушают, но и предоставляют инструменты для решения проблем. К тому же, цены на услуги психотерапевта https://www.newleaf.com.ua/ru/our-pricing/ вполне адекватные. Через несколько сеансов я почувствовала, как мой внутренний мир становится более устойчивым, и я начала лучше понимать себя.
 

 

Яндекс.Метрика