Автор Тема: Наскільки алкоголь при вагітності шкідливий для здоров'я майбутньої дитини?  (Прочитано 65 раз)

Оффлайн tsyatsya

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Цікавить питання, чи можна вживати алкоголь при вагітності і якщо так, то скільки безпечно для майбутньої дитини. От іноді хочеться і все тут. Дівчата, у когось таке було?
 
Пользователи, которые поблагодарили этот пост: Henrikh

Оффлайн Henrikh

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Цікавить питання, чи можна вживати алкоголь при вагітності і якщо так, то скільки безпечно для майбутньої дитини. От іноді хочеться і все тут. Дівчата, у когось таке було?

Почитайте тут в статті https://pani.best/alkohol-kurinnya-kava-seks-pid-chas-vahitnosti/ наскільки алкоголь при вагітності небезпечний для здоров'я майбутньої матері і її ще ненародженої дитини. Я думаю, що іноді (не часто) і якщо дуже хочеться, то 50 грам коньячку врят чи зашкодять. Але лікарі в цьому плані категоричні - повне утримання від спиртних напоїв під час вагітності:

Навіть просто плануючи зачаття, медики рекомендують за кілька місяців до цього відмовитися повністю від вживання спиртних напоїв. Оскільки алкоголь негативно впливає на яйцеклітини. Згодом це може негативно позначитися на генетичному рівні на психічному і фізичному здоров'ї майбутньої дитини.

Якщо майбутня мати вживає алкоголь при вагітності, то у виношуваного плода може розвинутися алкогольний синдром. У дитини потім будуть проблеми з розвитком, аномалії мозку, захворювання печінки, серцево-судинної системи.

Варто також враховувати, що алкоголь при вагітності може стати причиною викидня. Є також купа інших проблем, які можуть з'явитися через вживання спиртних напоїв вагітною жінкою. Тому алкоголь в цей період під забороною.
 

 

Яндекс.Метрика