Автор Тема: Провайдер  (Прочитано 136 раз)

Оффлайн Принцесса

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 59
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Провайдер
« : Октябрь 12, 2021, 09:28:48 am »
Доброго дня. Прошу вас відписатися та проконсультувати мене, де саме залишити заявку, щоб можна було підключити швидкісний інтернет, а також кабельне телебачення? Буду вдячна за коментарі, тому закортіло з вами обсудити це питання.
 

Оффлайн Журналистка

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 66
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Провайдер
« Ответ #1 : Октябрь 12, 2021, 10:26:48 am »
Так, звісно. Можу вам порадити звернути увагу на сайт, який пропонує продивитися спочатку інформацію теоретичного плану, а вже потім – обрати потрібний тариф та залишити заявку на його підключення. Ось тут https://www.luxlink.net.ua/complex вам вдасться дізнатися відповіді на усі різноманітні питання і тому, я не змогла залишитися в стороні та пройти повз повідомлення, закортіло відписатися та виступити експертом із цього важливого питання. Гарна новина – інтернет дійсно швидкісний, хлопці пропонують багато різноманітних послуг і тому, я не змогла пройти повз ваше повідомлення, закортіло відписатися та поділитися думками із цього приводу.
 

Оффлайн Morphij

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 72
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Провайдер
« Ответ #2 : Октябрь 12, 2021, 07:59:31 pm »
Слушайте, а где посмотреть антену? а то у меня никак для бабушки не получается интернет провести. Да и интернет дорого
 

Оффлайн mirra

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 54
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Провайдер
« Ответ #3 : Октябрь 13, 2021, 10:31:29 pm »
Это настоящая проблема для людей пожилого возраста. Ведь сейчас обычное телевидение уже не работает, остается рассчитывать только на антенны Т2 . В супермаркете Ашан всегда можно выгодно и просто купить антену https://auchan.ua/antenny/. Тут просто огромный ассортимент и самые доступные цены на максимально качественные товары.
 

Оффлайн LilekPetri

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 4
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Провайдер
« Ответ #4 : Октябрь 19, 2021, 02:30:08 pm »
о каком городе идет речь?
 

Оффлайн Juela

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 14
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Провайдер
« Ответ #5 : Октябрь 20, 2021, 09:56:18 am »
Мы от кабельного давно уже отказались, если что и смотрим по телевизору то только через Интернет. Поэтому решили себе найти просто надежного провайдера и по совету кумовьев подключили себе Домашний Интернет от Киевстар, в Киеве знаю многие пользуются таким Интернетом. Скорость не подводит и не было еще такого что он пропадал или лажал.
 

 

Яндекс.Метрика