Автор Тема: Питання по CRM  (Прочитано 87 раз)

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Питання по CRM
« : Август 18, 2021, 11:21:34 am »
Хочу придбати ЦРМ для свого бізнесу і  думаю що взяти. Всі мені радять хмарну ЦРМ брати, але чи достатньо там інструментів і чи безпечно там буде зберігати свої данні. Що скажете?
 

Оффлайн Lete

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 9
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Питання по CRM
« Ответ #1 : Август 18, 2021, 11:40:41 am »
Хочу придбати ЦРМ для свого бізнесу і  думаю що взяти. Всі мені радять хмарну ЦРМ брати, але чи достатньо там інструментів і чи безпечно там буде зберігати свої данні. Що скажете?

Так в більшості систем є демо-версії, ви можете спокійно зайти і подивитись, що там с функціоналом. Витратите час, але будете впневнені що не витрачає гроші даремно.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 71
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Питання по CRM
« Ответ #2 : Август 18, 2021, 11:51:26 am »


Так в більшості систем є демо-версії, ви можете спокійно зайти і подивитись, що там с функціоналом. Витратите час, але будете впневнені що не витрачає гроші даремно.

Та всеодно поки там немає власних даних чи реального кейса буде тяжко визначати норм ЦРМ чи ні. Краще в когось пораду отримати, людина яка вже займається цим.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Питання по CRM
« Ответ #3 : Август 18, 2021, 12:14:16 pm »
Хочу придбати ЦРМ для свого бізнесу і  думаю що взяти. Всі мені радять хмарну ЦРМ брати, але чи достатньо там інструментів і чи безпечно там буде зберігати свої данні. Що скажете?

Насправді не варто боятись хмарин ЦРМ-систем, тому що в них ніби-то малий функціонал. Зараз взагалі мода на будь-які хмарні сервіси і їх функціональність нічим не поступається стаціонарним версіям.
Тим більше що використання хмарної системи набагато зручніше ніж стаціонарної. Витрат на встановлення взагалі не буде.
Є така CRM Бітрікс24  https://www.bitrix24.ua/  Всі данні там надійно зберігаються і нікуди  не пропадуть, можна навіть налаштувати доступ до певних інструментів та даних для окремих користувачів.

Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

 

Яндекс.Метрика