Автор Тема: Доставка цветов  (Прочитано 181 раз)

Оффлайн Принцесса

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 59
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Доставка цветов
« : Май 03, 2021, 10:29:06 am »
Здравствуйте. Я планирую заказать букет цветов для любимой девушки, а после того как курьер привезёт его – сделать предложение. Всё, как положено – встать на одно колено и протянуть коробочку с кольцом. Но вот где заказывать цветы? Решила прогуляться по сайтам в интернете и только спустя время вот тут flority.com.ua с каталогом ознакомился. Заказ цветов в Харькове позволит сделать сюрприз близкому человеку – выбрать из каталога букет по демократичной цене. Скажите, вы тоже сначала просматриваете для сравнения как минимум несколько сайтов? Обязательно отпишитесь и расскажите, как у вас осуществляется процедура поиска.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Доставка цветов
« Ответ #1 : Май 28, 2021, 08:10:18 pm »
 А що в нас зараз по трояндам, їх модно  дарувати чи ні ? Хочу дівчині троянди якийсь гарні купити, але не знаю чи ці квіти зараз серед дівчат популярні. Можливо хтось знає гарне місце у Львові де троянди можна купити)
 

Оффлайн Lete

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 9
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Доставка цветов
« Ответ #2 : Май 28, 2021, 08:51:25 pm »
Здравствуйте. Я планирую заказать букет цветов для любимой девушки, а после того как курьер привезёт его – сделать предложение. Всё, как положено – встать на одно колено и протянуть коробочку с кольцом. Но вот где заказывать цветы
Как-то очень интересно, вы же девушка или вы мужчина и у вас просто ник женский? Не думаю что проблема где-то купить цветы вообще в нашей стране)
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 93
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Доставка цветов
« Ответ #3 : Май 28, 2021, 08:58:30 pm »
А що в нас зараз по трояндам, їх модно  дарувати чи ні ? Хочу дівчині троянди якийсь гарні купити, але не знаю чи ці квіти зараз серед дівчат популярні. Можливо хтось знає гарне місце у Львові де троянди можна купити)

Таке враження що ви в магазини з квітами не ходили ніколи, або взагалі цим не цікавились, не ображайтесь тільки) Але якщо у вас не було кому дарувати квіти, то це все пояснює, але тепер добре що є, діставайте гроші) Хочу вас здивувати, але троянди було модно дарувати вчора, модно сьогодні і нічого не зміниться завтра. Тому за це не переживайте і на переживайте за те що ви подаруєте букет, а дівчині не сподобається. Згідно з моїх спостережень, майже всі дівчата люблять троянди, тому в мене таке правило: "Не знаєш що дарувати, даруй троянди".
Тільки я вам раджу дарувати не якусь класичну троянду, а щось інше, наприклад це можуть бути піоновидні троянди чи здоровенні еквадорські. Їх звичайно не так просто знайти, але при  великому бажанні можна. Я взагалі вам раджу подарувати букет з кущових троянд, у Львові їх можна купити тут  https://kvitna.ua/collection/all/bush-rose Букетом з таких троянд ви точно підкорите жіноче серце, навіть не сумнівайтесь.
 

Оффлайн Montana

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Доставка цветов
« Ответ #4 : Май 29, 2021, 03:25:39 pm »
Желательно выбрать цветы лично, потому что доставить могут подвявшие.
 

Оффлайн Samconov

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Доставка цветов
« Ответ #5 : Август 16, 2021, 02:19:39 pm »
А що в нас зараз по трояндам, їх модно  дарувати чи ні ?

Думаю, розы всегда были, есть и будут в моде. Это же классика.
 

Оффлайн Terry

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 4
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Доставка цветов
« Ответ #6 : Август 17, 2021, 11:37:51 am »
Желательно выбрать цветы лично, потому что доставить могут подвявшие.

Якщо будете звертатися в якусь сумнівну фірму, можливо і таке, але тут вже потрібно вибирати місця, де точно можна квіти замовляти. Завжди можна знайти гідний варіант. Ось мені потрібно було відправити квіти для близької мені людини в Луцьк і я звернулася сюди http://flower.lutsk.ua . Флористи допомогли мені вибрати відповідний букет і я оформила замовлення з доставкою. Все було зроблено в кращому вигляді, а потім я навіть отримала фотозвіт на свою електронну пошту.
 

 

Яндекс.Метрика