Автор Тема: Бизнес блог  (Прочитано 123 раз)

Оффлайн Neymar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 57
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Бизнес блог
« : Апрель 11, 2021, 12:02:07 pm »
Всем привет, если вы хотите открыть свой бизнес, то обратите внимание на бложник Клокло http://kloklo.ru на этом портале вы найдете очень много интересных статей и полезной информации про бизнес и заработок. Обязательно советую к прочтению статью "26 признаков наличия у вас предпринимательской жилки"
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 73
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Бизнес блог
« Ответ #1 : Апрель 27, 2021, 04:35:23 pm »
Начальство поставили переді мною завдання розглянути можливість заміни поточної CRM. В першу чергу система повинна допомагати планувати і контролювати виконання завдань і проектів.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бизнес блог
« Ответ #2 : Апрель 27, 2021, 04:46:44 pm »
Начальство поставили переді мною завдання розглянути можливість заміни поточної CRM. В першу чергу система повинна допомагати планувати і контролювати виконання завдань і проектів.
Яка у вас була до цього система CRM? Щоб вам тут не нарадили таку ж, від якої наразі ви хочете позбутися. Багато хто нахвалює Бітрікс24, хоча я не користувався нею. Але хотілось би почути думку користувачів.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бизнес блог
« Ответ #3 : Апрель 27, 2021, 04:56:15 pm »
Яка у вас була до цього система CRM? Щоб вам тут не нарадили таку ж, від якої наразі ви хочете позбутися. Багато хто нахвалює Бітрікс24, хоча я не користувався нею. Але хотілось би почути думку користувачів.
Систем CRM дійсно багато, наразі нас впроваджена діаграма Ганта в Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/task_gant_online.php яка нас повністю влаштовую, вона має безліч можливостей і переваг, раджу і вам спробувати побудувати діаграму Ганта на сайті Бітрікс24, це безкоштовно.
Взагалі я прихильник Бітрікс24, вона повністю автоматизує роботу моєї компанії. Наразі не бачу мінусів, лише плюси: упправління проектами та завданнями, автоматизація бізнес-процесів, налаштування своїх стадій і воронки продажів, та багато іншого.
 

 

Яндекс.Метрика