Автор Тема: Татуювання  (Прочитано 88 раз)

Оффлайн Журналистка

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 66
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Татуювання
« : Март 05, 2021, 12:38:09 pm »
Доброго дня. Я дуже багато різноманітних малюнків татуювань бачила, але не змогла поки що обрати якийсь один з них. Тому, потрібна ваша консультація та допомога, куди саме треба заглянути, щоб обрати тату салон?
 

Оффлайн Принцесса

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 59
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Татуювання
« Ответ #1 : Март 05, 2021, 02:10:33 pm »
Це питання мене також хвилювало, але я вирішила не опускати руки раніше часу, продовжити свої пошуки в інтернеті, щоб можна було у подальшому – обрати день та час для відвідування салону. Заглянула сюди https://tattoolviv.com/ і знайшла інформацію теоретичного плану, одразу з готовими роботами ознайомилася. Тому, захотілося з вами поділитися інформацією, тому – одразу вирішила проконсультувати. Подзвоніть за вказаним номером телефону, щоб можна було проконсультуватися із адміністратором, а вже потім обрати день та годину для відвідування тату салону. У мене на ноги – чорна кішка, на плечі – пантера у кольорі, дуже гарно та незвичайно вийшло.
 

Оффлайн Lezkov

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 9
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Татуювання
« Ответ #2 : Август 16, 2022, 08:31:17 am »
А як можно видалити тату?
 

Оффлайн Romylov

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 6
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Татуювання
« Ответ #3 : Август 16, 2022, 04:17:20 pm »
А як можно видалити тату?

Спробуйте лазерне видалення татуажу сучасним лазером StarWalker. Видаляє будь-який малюнок на шкірі безболісно, та швидко. Тільки звичайно треба записатись на консультацію, щоб дізнатися ціну на таку послугу і як до неї краще за все підготуватися.
 

 

Яндекс.Метрика