Автор Тема: Обучение онлайн  (Прочитано 294 раз)

Оффлайн Piter

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 44
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • https://teletype.in/@ufin
Обучение онлайн
« : Декабрь 07, 2020, 08:04:59 pm »
Подскажите, где можно изучить программирование? И как правильно все сделать?
Фінансовий блог де є все про гроші https://teletype.in/@ufin Веду його у вільний від роботи час. Якщо набереться певна кількість активних користувачів - буду більше приділяти цьому час.
 

Оффлайн Vinogradik

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 42
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Обучение онлайн
« Ответ #1 : Декабрь 08, 2020, 10:39:07 am »
Подскажите, где можно изучить программирование? И как правильно все сделать?
Здравствуйте! Вам нужно найти хорошую базу для изучения. Знаю классную школу ITEA. Я вот проходил тут курсы Agile/Scrum https://itea.ua/courses-itea/pm-courses/agile-scrum/ Это обучение современным методологиям, без которых в программировании не разобраться. Менторы помогают разобраться в теме и всегда на связи, а также заставляют учить, что реально хорошо, когда с самодисциплиной не заладилось.
 

Оффлайн Xass

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 14
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Обучение онлайн
« Ответ #2 : Июль 26, 2021, 06:56:59 pm »
А вот я ищу хорошие курсы или репетитора по математике. Хочу летом позаниматься активно, подтянуть знания. Где бы найти хорошего специалиста по этому предмету?
 

Оффлайн Zulia

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Обучение онлайн
« Ответ #3 : Июль 27, 2021, 11:00:55 am »
Я тоже сейчас пользуюсь услугами репетитора по математике и программированию. Активно подтягиваю эти предметы благодаря именно услугам репетиторство Buki . Здесь есть информация о лучших преподавателях по разным предметам. Я выбрала опытного репетитора, изучила информацию, опыт работы, стоимость обучения. Занимаюсь в свободное от работы время с Дарьей Ф., ее знания мне подошли больше всего.
 

Оффлайн divarlovv

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Обучение онлайн
« Ответ #4 : Октябрь 02, 2022, 05:38:40 pm »
Можу вам порадити пройти курси програмування від Logos Front-end Academy онлайн чи стаціонарно. Процес навчання так підібраний, що кожен учень зможе зрозуміти основи програмування і навчитись робити програми чи додатки на практичних заняттях. Загалом курс розрахований на 220 годин і у своєму портфоліо ви будете мати 3 готових роботи, які допоможуть працевлаштуватись в якусь IT компанію. Я задоволений цими курсами, бо тепер дуже добре заробляю навіть не виходячи з дому!

 

Оффлайн PauLau

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Обучение онлайн
« Ответ #5 : Октябрь 10, 2022, 08:34:04 pm »
Сейчас очень популярное направление. Многие в поисках достойной работы, проходят специальное обучение. Что-бы найти достойную работу, вы можете пройти курсы программирования онлайн. Вы сможете стать не просто специалистом в области ит, но и сразу после получения диплома найти достойную работу. Можете даже не сомневаться в трудоустройстве.
 

Оффлайн Azyacb

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • rez.net.ua
Re: Обучение онлайн
« Ответ #6 : Июль 20, 2023, 10:29:58 am »
Привіт, всім! Я хотів би дізнатися більше про онлайн курси в бізнес-школі в Україні. Чи гарантує така освіта актуальні знання та практичні навички, які будуть корисні для розвитку моєї кар'єри? І які переваги має освітня платформа, що надає такі курси?
Хотят ли русские войны?
Спросите вы у Сатаны,
И вам ответит Сатана:
Везде, где русские - война!
 

Оффлайн filofiw

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 15
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • rez.net.ua
Re: Обучение онлайн
« Ответ #7 : Июль 20, 2023, 10:40:30 am »
Я пройшла онлайн курси в бізнес-школі на платформі Laba і з радістю поділюся своїм досвідом. Освіта в бізнес-школі дійсно гарантує актуальні знання та практичні навички, які важливі для успіху в сучасному бізнес-середовищі. Ти будеш вивчати стратегії управління, маркетинг, фінанси та інші ключові аспекти бізнесу, і це дозволить тобі розвивати навички, необхідні для кар'єрного зростання. Освітня платформа Laba, на якій надаються ці курси, має свої переваги. По-перше, це гнучкість у навчанні. Ти зможеш навчатися в зручний для себе час та темп, не обмежуючись розкладом. Подруге, Laba пропонує високоякісні матеріали, розроблені провідними експертами в галузі бізнесу, що гарантує якість навчання та актуальність матеріалів. Я особисто рекомендую https://laba.ua/ як освітню платформу для курсів в бізнес-школі. Вони забезпечують не тільки якісну освіту, але й підтримку та можливість спілкування з колегами та експертами з галузі. Якщо є ще запитання, не соромся питати!
"Все мы лежим в сточной канаве, но некоторые из нас смотрят на звезды" - Оскар Уайльд
 

Оффлайн Xass

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 14
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Обучение онлайн
« Ответ #8 : Март 17, 2024, 07:00:47 pm »
Дякую вам за ваш досвід.
Пишіть ще про все. Мені також потрібно знати.
 

 

Яндекс.Метрика