Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Автор Тема: Косметика  (Прочитано 35 раз)

Оффлайн Xsenya07

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
Косметика
« : Сентябрь 04, 2020, 08:22:48 pm »
Приветик! Вы знали, что в современном интернет-магазине https://cocos.org.ua/kursy-mezoterapii/    можно найти очень много полезных препаратов, чтобы подлечить проблемную кожу. Я уже несколько заказов сделала на этом сайте и не собираюсь искать что-то другое. Рекомендую их всем. Хотите что-то приобрести на пробу?

Оффлайн Alexander

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #1 : Сентябрь 23, 2020, 10:47:30 pm »
Мені замовили косметичні засоби  французького бренду L'Occitane. Якщо хтось купує таку косметику, поділіться інформацією щодо місця її придбання. Бачу через інтернет, що косметика дорога, тож хотілось би купувати в надійному магазині, де отримаю точно оригінал.
Если тебе не верят - не оправдывайся.

Оффлайн Krahmans

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : Сентябрь 23, 2020, 11:16:23 pm »
Мені замовили косметичні засоби  французького бренду L'Occitane. Якщо хтось купує таку косметику, поділіться інформацією щодо місця її придбання. Бачу через інтернет, що косметика дорога, тож хотілось би купувати в надійному магазині, де отримаю точно оригінал.
Можна подивитись в таких магазинах, як Брокард, Космо, Эва і т.п. магазини.

Оффлайн Tordar

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : Сентябрь 23, 2020, 11:59:27 pm »
Сам, чесно кажучи, шарю не дуже ) Але запитав щойно в своєї дружини. Вона знає таку косметику. Каже, що елітна та дуже якісна.
Вона радить замовляти косметику L'Occitane https://www.notino.ua/loccitane/ в магазині Нотіно. Там точно продають оригінальні косметичні засоби всесвітньо відомих брендів.
Магазин дружина хвалить, як той, якому можна довіряти, адже він працює не лише в Україні, а й у країнах Європейського Союзу. Таких, як Франція, Італія, Німеччина, Бельгія, Нідерланди та інші розвинені країни.

Яндекс.Метрика