Ledger Nano X - The secure hardware wallet

Автор Тема: Цветы  (Прочитано 46 раз)

Оффлайн Xsenya07

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
Цветы
« : Август 20, 2020, 11:15:51 am »
Приветики. Моя подруга обожает оранжевые цветы. Хочу сделать ей приятный подарок. Выбрала букет на сайте https://sahar.gift/catalog/bukety-tsvetov/cvet_oranzhevyy Я считаю, что вариантов хороших много. Что скажете?

Оффлайн Krahmans

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
Re: Цветы
« Ответ #1 : Август 21, 2020, 11:01:35 pm »
Подскажите пожалуйста, а  сейчас уместно дарить тюльпаны. Все же это какие-то весенние цветы. Просто девушка очень тюльпаны любит, а мы будем с ней в отпуске во Львове и я хочу ей что-то с тюльпанами подарить. Что скажете?

Оффлайн Lete

• Newbie
  • *
    • Просмотр профиля
« Ответ #2 : Август 23, 2020, 11:29:52 pm »
ой ой..я тоже  Тюльпанчики люблю и вот бы от них вообще не отказалась сейчас. Так что можете даже мне подарить, я с радостью их от вас прийму без вопросов)

Оффлайн Oldyamar

• Jr. Member
  • **
    • Просмотр профиля
« Ответ #3 : Август 23, 2020, 11:47:43 pm »
Подскажите пожалуйста, а  сейчас уместно дарить тюльпаны. Все же это какие-то весенние цветы. Просто девушка очень тюльпаны любит, а мы будем с ней в отпуске во Львове и я хочу ей что-то с тюльпанами подарить. Что скажете?

Ну звичайні тюльпани треба дарувати весною, бо в нас чомусь це завжди квіти з весною асоціюються. Я коли ще маленький був, то пам'ятаю щоб батько мамі завжди дарував тюльпан на восьме березня, та й взагалі тоді особливо квітів не було. Ну і зараз тема така, що восьме березня, то обов'язково треба купувати тюльпани, але я років два вже помічаю, що тюльпани в нас вже і взимку з'являються, я навіть дружині купував в січні, а вона їх дуже любить.
Та  і зараз в квітні,  і в травні тюльпанів дуже багато. Можна купувати без проблем. Цим тюльпанні місяці, чи навіть тюльпанний піврік в нас завдяки Голландії. Квіти на літаку чи вантажівках привозять і в нас щастя, тому це вже квітка не тільки на березень.
Я б на вашому місті зробив дещо оригінальніше. Не купував букет тюльпанів, а купив квіткову композицію, де є тюльпани. Ось вам львівський інтернет-магазин  https://kvitna.ua/collection/all/tulipa Тут дуже багато багато букетів є. За якість не переживайте, сам в цьому магазині дуже часто купую, завжди все на рівні.

Яндекс.Метрика