Автор Тема: Портал про здоров'я  (Прочитано 125 раз)

Оффлайн Принцесса

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 59
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Портал про здоров'я
« : Июнь 26, 2020, 12:31:21 pm »
Привіт, усім. Хочу схуднути, але не знаю, яку саме дієту обрати для цього і мені потрібна ваша допомога. Підкажіть, куди можна заглянути, щоб почитати про популярні ефективні дієти? Буду вдячна за відповіді, бо для мене ця тема дуже важлива.
 

Оффлайн Журналистка

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 66
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Портал про здоров'я
« Ответ #1 : Июнь 26, 2020, 01:34:05 pm »
Привіт, усім. Хочу схуднути, але не знаю, яку саме дієту обрати для цього і мені потрібна ваша допомога. Підкажіть, куди можна заглянути, щоб почитати про популярні ефективні дієти? Буду вдячна за відповіді, бо для мене ця тема дуже важлива.
Розумію вас, бо сама не так давно шукала в інтернеті відгуки про сайти, які обов’язково треба продивитися. Ось тут healthday.in.ua  усе дуже детально розписано і можна продивитися усі публікації з дієтами, а вже потім купили необхідні продукти і почати худнути. Не бійтеся ризикувати і у вас усе вийде саме так, як було задумано. Я завжди намагаюся порівнювати інформацію в інтернеті, а вже потім обирати якусь одну дієту і раджу вам також користуватися цією стратегією.
 

Оффлайн Albertа

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 17
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Портал про здоров'я
« Ответ #2 : Июнь 26, 2020, 05:01:18 pm »
Привіт, усім. Хочу схуднути, але не знаю, яку саме дієту обрати для цього і мені потрібна ваша допомога. Підкажіть, куди можна заглянути, щоб почитати про популярні ефективні дієти? Буду вдячна за відповіді, бо для мене ця тема дуже важлива.
Обратитесь лучше к хорошему диетологу
 

 

Яндекс.Метрика