Автор Тема: Ванна  (Прочитано 290 раз)

Оффлайн BitkoinYA

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 21
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Ванна
« : Ноябрь 13, 2019, 07:18:59 pm »
Здрастуйте. А підкажіть будь ласка компанію з реставрації ванни в Тернополі. І чи візьмуться вони за акрилову або я просто даремно витрачу на цей час.
 

Оффлайн Sofia856

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Ванна
« Ответ #1 : Ноябрь 14, 2019, 07:14:47 pm »
Я таких компаний не знаю. Но с удовольствием послушаю вдруг в будущем пригодится.
 

Оффлайн NIONILLA

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 35
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Ванна
« Ответ #2 : Ноябрь 16, 2019, 11:14:01 am »
Впервые слышу.
 

Оффлайн Hison

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Ванна
« Ответ #3 : Июнь 09, 2020, 12:35:21 am »
Я не рекомендую робити реставрацію, тільки витратите час даремно. Реально це так, тому і потрібно думати про те як би купити нову. Реставрація ваша через пів року вже стане марною і ванна буде такою ж як була. Потім знову її нести реставрувати? А беруть за це дуже чималі гроші. Мені он допомогли знайомі і підказали, що можна без проблем купити нову ванну https://dush.com.ua/ua/vannu/ . Дуже радий, що мені вдалося знайти її тут. Сподіваюся, що зможу допомогти і вам. Гарна ванна (рекомендую чавунні особливо) це шлях до комфортного життя.
 

Оффлайн Karat

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 41
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Ванна
« Ответ #4 : Январь 10, 2021, 03:34:02 am »
Ребята, кто в курсе, где можно недорого купить хорошую душевую кабинку?
 

Оффлайн Bonya

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 43
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Ванна
« Ответ #5 : Январь 10, 2021, 04:54:49 am »
Ребята, кто в курсе, где можно недорого купить хорошую душевую кабинку?

Привет. Актуально, тоже не так давно стояла перед аналогичной дилеммой выбора... В результата заказала в интернет магазине "САНТЕХНИКА ОНЛАЙН", пока не забыла, сразу сброшу его координаты - https://santehnika-online.com.ua/category/dushevye-kabinki/ Душевая кабина купить киев можно в оптимальном соотношении цены и качества, большой ассортимент и первоклассный сервис. Осталась довольна покупкой, доставили оперативно.

В принципе, могу и фото сбросить:

 

Оффлайн Klakson

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 4
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Ванна
« Ответ #6 : Июнь 28, 2023, 09:52:48 am »
Сам нещодавно займався ремонтом у ванній, то мені потрібен був рідкий акрил для ванни щоб заново її перефарбувати, тому що вона взагалі втратила всілякий вигляд. Може кому нагоді і буде актуально, можу порадити вам компанію papa-vann, в якій я підібрав рідкий акрил для ванни і скористався їх послугами роботи, все зробили в терміни, якісно і на відмінний результат.
 

 

Яндекс.Метрика