Автор Тема: Шукаю майстрів у Луцьку  (Прочитано 313 раз)

Оффлайн Nils23

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 16
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Шукаю майстрів у Луцьку
« : Октябрь 22, 2019, 11:18:27 pm »
Потрібен майстер, що займається реставрацієй ванн у Луцьку, хтось знає таких?
 

Оффлайн staol

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Шукаю майстрів у Луцьку
« Ответ #1 : Октябрь 23, 2019, 12:59:56 am »
В Луцьку не знаю, але знайти всюди можна, я думаю. А не знаєте, акрілові роблять? Старі металеву точно реставрувати можна, чув, а про акріл не знаходив ніде. У вас яка?
 

Оффлайн vikkor83

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 3
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Шукаю майстрів у Луцьку
« Ответ #2 : Октябрь 23, 2019, 01:20:59 am »
Ми викликали  майстрів по реставрації ванн у Луцьку додому у липні. Приїхали без запізнення, як домовилися. Через 2 години вже мали ванну кращу за нову, така біленька теперь, ані сліду не залишилося від пошкоджень. Просохнути тільки трохи ще -і все) Дізнатися більше можна за телефоном 0984440098. Матеріали, з якими працювали вони -  гіпоалергенні, є сертифікати - я про таке завжди відразу питаю)

 

Оффлайн Yusup150

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 3
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Шукаю майстрів у Луцьку
« Ответ #3 : Февраль 26, 2021, 06:43:51 pm »
Ми викликали  майстрів по реставрації ванн у Луцьку додому у липні. Приїхали без запізнення, як домовилися. Через 2 години вже мали ванну кращу за нову, така біленька теперь, ані сліду не залишилося від пошкоджень. Просохнути тільки трохи ще -і все) Дізнатися більше можна за телефоном 0984440098. Матеріали, з якими працювали вони -  гіпоалергенні, є сертифікати - я про таке завжди відразу питаю)



Усе настільки круто! Хто б міг подумати, що реставрація ванн - це оптимальний варіант при виборі ремонтувати чи купляти нову? Роблять наливним фірмовим акрилом. Після цього ванна білосніжна, гладка, як нова. Для чого переплачувати? Ось в чому питання. https://www.remontuk.com/ternopil/
 

 

Яндекс.Метрика