Привіт, друзі! Останнім часом помічаю, що як тільки зарплата приходить на карту, гроші зникають дуже швидко, а до кінця місяця взагалі треба докручуватися на залишках. Як ви управляєте своїм сімейним бюджетом, щоб не лізти в борги і вистачало на все необхідне? Буду вдячний за будь-які поради!