Автор Тема: Мені потрібен перфоратор!  (Прочитано 30 раз)

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Мені потрібен перфоратор!
« : Апрель 30, 2024, 01:12:50 pm »
Привіт всім! Я в пошуках перфоратора для встановлення вентиляційних систем у квартирах. Інструмент має бути достатньо міцним, щоб свердлити через бетонні стіни. Можливо, хтось може порадити конкретні моделі або магазини, де є хороший вибір? Вдячний за будь-які відгуки та рекомендації!
 

Оффлайн Morphij

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 72
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Мені потрібен перфоратор!
« Ответ #1 : Апрель 30, 2024, 01:13:16 pm »
Я вже давно використовую перфоратор Hilti, який ідеально підходить для свердління бетонних стін. Придбав його у спеціалізованому магазині будівельних інструментів. Основна моя порада – звертайте увагу на силу удару та тип патрона, що важливо для таких робіт.
 

Оффлайн ViktorrDer

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Мені потрібен перфоратор!
« Ответ #2 : Апрель 30, 2024, 01:13:54 pm »
Друзі, я користуюсь перфоратором Ryobi для свердління стін під вентиляцію. Купував в інтернет-магазині після порівняння кількох моделей по характеристикам і ціні. Важливо було знайти інструмент з достатньою потужністю, щоб впоратися з бетоном без зусиль.
 

Оффлайн pagemolav

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 22
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Мені потрібен перфоратор!
« Ответ #3 : Апрель 30, 2024, 01:15:26 pm »
Друзі, я користуюсь перфоратором Ryobi для свердління стін під вентиляцію. Купував в інтернет-магазині після порівняння кількох моделей по характеристикам і ціні. Важливо було знайти інструмент з достатньою потужністю, щоб впоратися з бетоном без зусиль.

Можу порадити конкретний магазин, моя остання покупка у магазині Фокстрот - перфоратор BOSCH https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/perforatoriy_bosch_perforator_gbh_180_li_akumulyatornij.html була дуже задоволена. Я використовую цей інструмент у своїй будівельній фірмі, і для мене важлива якість та надійність.
Покупка була дуже зручною, адже я міг швидко знайти потрібну модель та отримати консультацію від досвідченого персоналу. Завдяки перфоратору я здійснив якісний ремонт у своєму проекті та отримав задоволення від роботи з інструментом.

 

 

Яндекс.Метрика