Автор Тема: Чому болять ноги після ортопедичних устілок?  (Прочитано 55 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Вітаю! Зараз намагаюся вибрати собі ортопедичні устілки. Я чув, що після їх носіння можуть боліти ноги. Це взагалі нормально, чи є які-небудь фактори, які можуть викликати такі болі? Можливо, я щось роблю не так?
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Чому болять ноги після ортопедичних устілок?
« Ответ #1 : Январь 31, 2024, 01:09:08 am »
Привіт! Я теж мав схожий досвід. Перші дні після початку носіння ортопедичних устілок було досить незручно, я відчував біль в ногах. Зазвичай це пов'язано з тим, що м'язи і суглоби адаптуються до нового положення стопи. З часом біль зникає, і ноги відчувають себе більш комфортно.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 103
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Чому болять ноги після ортопедичних устілок?
« Ответ #2 : Январь 31, 2024, 01:15:07 am »
Доброго дня! Такий біль після носіння ортопедичних устілок може бути зумовлений кількома причинами. По-перше, це може бути зв'язано зі зміною положення стопи, і ваши м'язи потребують часу на адаптацію. Також, якщо устілки вам не підібрані правильно, це може викликати дискомфорт.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Чому болять ноги після ортопедичних устілок?
« Ответ #3 : Январь 31, 2024, 01:18:09 am »
Звісно, біль в ногах після використання ортопедичних устілок https://ortosalon.ua/ua/ortopedicheskie-stelki-supinatory/  – це досить поширене явище. Основна причина – це переорієнтація ноги в новому положенні. Ваши м'язи, суглоби і сухожилля звикли працювати певним чином, і їх нове розташування може викликати тимчасовий дискомфорт. Зазвичай цей біль пройде протягом декількох тижнів, якщо ви будете поступово збільшувати час носіння устілок. Однак, якщо біль стає непереносним або триває довше, варто звернутися до фахівця для перегляду та можливої корекції устілок для вас.

 

 

Яндекс.Метрика