Автор Тема: Отримати електронний підпис в Україні  (Прочитано 42 раз)

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Отримати електронний підпис в Україні
« : Декабрь 13, 2023, 11:45:56 pm »
Привіт усім! Може хтось з вас знає, як отримати електронний підпис в Україні? Я чув, що це може бути корисно для роботи з електронними документами і контрактами. Як цей процес працює і що потрібно зробити? Буду вдячний за будь-яку допомогу!
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Отримати електронний підпис в Україні
« Ответ #1 : Декабрь 13, 2023, 11:48:26 pm »
Привіт! Так, отримати електронний підпис в Україні можна через ключі ЕЦП. Треба звернутися до акредитованого посередника для його видачі. Зазвичай, це юридичні компанії або центри обслуговування. Можу порекомендувати пару.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Отримати електронний підпис в Україні
« Ответ #2 : Декабрь 13, 2023, 11:56:16 pm »
Привіт! Так,погоджуюсь з попереднім дописом, ви можете отримати електронний підпис через ключі ЕЦП. Зазвичай, це швидко і просто. Рекомендую звернутися до сертифікованих посередників.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Отримати електронний підпис в Україні
« Ответ #3 : Декабрь 14, 2023, 12:00:39 am »
Привіт усім! Може хтось з вас знає, як отримати електронний підпис в Україні? Я чув, що це може бути корисно для роботи з електронними документами і контрактами. Як цей процес працює і що потрібно зробити? Буду вдячний за будь-яку допомогу!
Раджу звернутися до сервісу DepositSign. DepositSign відомий своєю надійністю та швидкістю видачі ключів ЕЦП. Вони є провідним постачальником послуг з отримання електронного підпису в Україні. Для початку, вам слід зареєструватися на їхньому веб-сайті Depositsign.com і подати заявку на отримання електронного підпису. Після цього вам буде наданий доступ до онлайн-платформи, де ви зможете виконати всі необхідні кроки для отримання ключа ЕЦП. DepositSign використовує сучасні технології для забезпечення безпеки та конфіденційності ваших даних. Їхня служба підтримки завжди готова допомогти вам у разі будь-яких питань чи труднощів під час процесу отримання електронного підпису. 
 

 

Яндекс.Метрика