Автор Тема: Де можна придбати пральну машинку на чорну п'ятницю?  (Прочитано 48 раз)

Оффлайн Oldyamar

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 103
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Друзі, дуже потрібна ваша допомога. Чорна п'ятниця наближається, і я планую придбати собі нову пральну машинку. Можливо ви знаєте, де вигідно її купити? Мене цікавить, чи в магазинах будуть гарні знижки на цей вид товару, адже в моєму бюджеті важливо зекономити. Буду вдячний за будь-яку інформацію!
 

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Звісно, що так, зазвичай на чорну п'ятницю магазини надають великі знижки на різноманітну техніку, включаючи пральні машини. Можливо, варто розглянути відвідання магазину Ельдорадо чи Фора, а також перевірте інтернет-магазини, оскільки там теж можна знайти вигідні пропозиції.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Вітаю! Згоден з попереднім спікером, чорна п'ятниця - час чудових знижок. Також раджу вам перевірити магазин COMFY, де часто проводять акції на побутову техніку. Якщо хочете ще більше вигідної угоди, то слідкуйте за акціями в соціальних мережах магазинів.
 

Оффлайн Arsenty

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Якщо говорити за конкретну модель пральної машини, то можу вам запропонувати розглянути Bosch Serie 6 WAT24463BY. Ця модель має велику місткість, чудову ефективність прання та економію води і електроенергії. Також вона оснащена технологією інтелектуального керування і функцією самоочищення, що дозволить підтримувати машину у відмінному стані.
Що стосується чорної п'ятниці, відмінна новина - в Алло https://allo.ua/ua/blackfriday/ планують надавати 20% знижки на цю модель. Тому рекомендую не пропустити такий шанс і придбати цю пральну машину за вигідною ціною.
 

 

Яндекс.Метрика