Автор Тема: Лікування зубів у Києві  (Прочитано 49 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Лікування зубів у Києві
« : Ноябрь 04, 2023, 05:16:46 pm »
Вітаю всіх на даному форумі! Терміново потрібно полікувати зуби і шукаю хорошу клініку у Києві. Може, хтось може порекомендувати надійну стоматологічну клініку з хорошими лікарями? Буду вдячний за відгуки та рекомендації!
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Лікування зубів у Києві
« Ответ #1 : Ноябрь 04, 2023, 05:33:56 pm »
Привіт! Я недавно відвідувала клініку "Ортодент" на Оболоні і залишилася задоволена. Тут працюють кваліфіковані лікарі, атмосфера дуже затишна і професійна. Ціни ніби адекватні. Рекомендую звернути увагу на них!
 

Оффлайн professional

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Лікування зубів у Києві
« Ответ #2 : Ноябрь 04, 2023, 05:39:27 pm »
Вітаю! Також можу вам порекомендувати клініку "Стомадент". У них працюють дуже професійні лікарі, атмосфера приємна і ціни адекватні. Знаходяться вони у Святошинському районі Києва.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Лікування зубів у Києві
« Ответ #3 : Ноябрь 04, 2023, 05:46:51 pm »
Вітаю всіх на даному форумі! Терміново потрібно полікувати зуби і шукаю хорошу клініку у Києві. Може, хтось може порекомендувати надійну стоматологічну клініку з хорошими лікарями? Буду вдячний за відгуки та рекомендації!
Привіт! Зуби - це серйозно і треба відразу йти їх лікувати, якщо є найменша потреба в тому. Тим більше, сучасна стоматологія - це не страшно ) Я б хотів порекомендувати стоматологічну клініку "Smile". У них великий досвід у лікуванні різних проблем зубів. Лікарі там завжди надають детальну консультацію і враховують індивідуальні особливості кожного пацієнта. Зокрема, вони мають спеціалізовані програми для лікування дітей, що завжди важливо, якщо шукаєте саме сімейну стоматологію. Моєму синові там зробили виправлення прикусу, і результат вразив нас. Лікарі дійсно знають свою справу. Можете перейти за посиланням , щоб дізнатися більше та записатися на прийом для консультації, як мінімум. Тут використовується найсучасніше обладнання, атмосфера в клініці дуже комфортна. Також, вони надають широкий спектр послуг, включаючи імплантацію, лікування кореневих каналів, та виправлення прикусу. 
 

 

Яндекс.Метрика