Автор Тема: Бізнес на Амазон  (Прочитано 262 раз)

Оффлайн ann5

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Бізнес на Амазон
« : Октябрь 23, 2023, 11:01:45 pm »
Привіт усім! Я замислююся про те, щоб почати бізнес на Амазон. Чув багато хороших відгуків про те, як це може бути прибутковим. Чи є в когось досвід у цій справі? Як почати?
 

Оффлайн Rita25

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 10
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бізнес на Амазон
« Ответ #1 : Октябрь 25, 2023, 01:46:11 am »
Так, я можу поділитися своїм досвідом. Почати бізнес на Амазон - це чудово! Однак, це вимагає хорошої підготовки і стратегії. Я знайшов чудовий ресурс, який допоміг мені розібратися в цьому. Рекомендую відвідати сайт https://marketer.ua/ua/amazon-ways-to-make-money-and-step-by-step-instructions/ , якщо хочете знати як розпочати бізнес на Амазон. Там є багато корисної інформації та покрокових інструкцій. Він допоможе вам почати з правильної ноги. На Амазоні важливо вибрати правильний товар, дослідити ринок і конкурентів. Також варто приділити увагу лістингу продукту та маркетингу. Сайт, який я запропонував, також містить інформацію про ці аспекти. Тож, врахуйте все це перед тим, як почати.
 

Оффлайн ронди

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 4
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бізнес на Амазон
« Ответ #2 : Октябрь 25, 2023, 01:45:16 pm »
Першим кроком має бути дослідження ринку, щоб виявити популярні товари та ніші, в яких є попит. Використовуйте інструменти, такі як Amazon's Best Sellers, Google Trends і Helium 10, щоб знайти перспективні продукти.
 

Оффлайн DunDucatti

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 4
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бізнес на Амазон
« Ответ #3 : Декабрь 01, 2023, 12:50:39 pm »

Привіт! Започаткувати бізнес на Амазон — це чудова ідея, і якщо ви шукаєте ефективні інструменти для обліку та управління вашим бізнесом, рекомендую розглянути програмне забезпечення бухгалтерия бас від "Систем для бізнесу". Вони пропонують інноваційні рішення та функціонал для зручного бухгалтерського обліку, яке може значно полегшити ведення вашого бізнесу на Амазон. Більше інформації про програму ви можете знайти тут. Бажаю успіху у вашому підприємницькому шляху на Амазоні!
 

 

Яндекс.Метрика