Автор Тема: Косметика  (Прочитано 100 раз)

Оффлайн Klakson

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 4
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Косметика
« : Октябрь 21, 2023, 11:34:33 pm »
Если кому-то понадобиться купить косметику, хочу со всеми поделиться проверенным магазин https://greenvisa.com.ua/category/naturalna-kosmetyka-dlya-volossya/ в котором вы можете более подробнее ознакомиться с перечнем товара. У них только натуральные и эффективные препараты, так что за их качество точно можно не переживать, сам давно ее использую, то никаких проблем не было.
 

Оффлайн AlexK

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #1 : Ноябрь 01, 2023, 07:37:57 pm »
А еще есть варианты где продают натуральную косметику?
 

Оффлайн JanaCos

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #2 : Ноябрь 01, 2023, 07:46:03 pm »
Звісно, є багато місць, де можна придбати натуральну косметику. Однак важливо зважати на якість і походження продуктів. У магазині "Truffle" ви знайдете широкий вибір натуральних косметичних засобів, включно з шампунями, ополіскувачами, масками, кремами, гелями для душу, тінями, помадами, тушшю, блиском та багатьма іншими продуктами для всієї родини. Вони співпрацюють тільки з надійними постачальниками та імпортерами, що гарантує якість і безпеку товарів.  Самій дуже подобається фарба для волосся безаміачна. Раджу зайти на сайт і подивитися всі товари. Удачі.
 

Оффлайн Roman

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #3 : Ноябрь 26, 2023, 08:27:34 pm »
Намагаюся, щоб дія хімії на шкіру була по мінімуму. Завжди читаю склад коштів. Плюс треба намагатися викроювати час на спорт чи хоча б на невелику розминку. Харчуватися різноманітно і овочів-фруктів побільше. Частіше посміхатися і піднімати собі настрій. Свіжі соки та прогулянки, відпочинок по мірі можливості. Чи не зациклюватися на зовнішності. Генетика, настрій та здоров'я внутрішніх органів визначають зовнішній вигляд на 80%, якщо не більше. Краще витратити гроші на себе
 

Оффлайн Miwa

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 12
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #4 : Ноябрь 26, 2023, 08:49:18 pm »
Я думаю що це все індивідуально, інколи треба  дійсно очистити шкіру від всього не доброго на ній, щоб зробити стартовий механізм лікування проблеми, та й і харчування врегулювати, в дома доглядати тоді й буде результат, суджу по собі. Мій косметолог порадив догляд за шкірою тіла https://comfortzoneskin.com.ua/tilo від comfort zone. Серія STRATEGIST робить дива, підтягнута та гладенька шкіра, приємна на дотик, шкіра як десять років тому. Також купую в них догляд за шкірою обличчя, які чудово пораються та проблемами зі шкірою, щоб виглядати молодою та красивою!!
 

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #5 : Февраль 23, 2024, 03:16:53 pm »
Які інгредієнти в косметичних засобах слід уникати, щоб уберегти шкіру від подразнень та алергічних реакцій?
 

Оффлайн KateBlu

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 12
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #6 : Февраль 23, 2024, 03:23:09 pm »
Я завжди дбала про свою зовнішність, але раніше не приділяв належної уваги догляду за шкірою. Вирішив спробувати американську космецевтику від GlymedPlus https://www.glymedplus.com.ua/  і зараз не можу відірватися від результату. Моя шкіра стала значно молодшою та здоровішою, а ціни на продукцію приємно здивували своєю доступністю
 

Оффлайн РутаМята

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 19
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #7 : Февраль 29, 2024, 02:29:19 am »
Столкнулся с проблемой выпадения волос, уже пробовал кучу шампуней и народных средств, но результатов как не было, так и нет. Может кто подскажет, где можно приобрести действительно работающие препараты для стимуляции роста волос? Ищу что-то с хорошими отзывами и проверенным эффектом.
 

Оффлайн покемон

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 7
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #8 : Февраль 29, 2024, 02:34:50 am »
Основываясь на моем личном опыте и отзывах множества довольных пользователей, хочу порекомендовать вам обратить внимание на интернет-магазин TOTIS Hair, который специализируется на продаже качественных средств для ухода за волосами. Особенно советую посмотреть cheveux - это инновационное средство для стимуляции роста волос, которое заслужило высокую оценку среди покупателей. Состав этого средства включает только натуральные компоненты, что делает его не только эффективным, но и безопасным для ежедневного использования.
 

Оффлайн Arsenty

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Косметика
« Ответ #9 : Март 12, 2024, 03:29:17 pm »
Почему-то в последнее время становится все сложнее и сложнее найти качественную косметику. Моя жена как-то показала мне интернет-магазин https://wamiles.kz/makiyazh/wamiles-face-the-rouge-stick-gybnaya-pomada/ и я стал там часто ей презенты заказывать. Причем есть как большие наборы для праздников, так и всякие мелочи. Посмотрите, может и себе что-нибудь подберете.
 

 

Яндекс.Метрика