Автор Тема: Бойлери для ванної кімнати  (Прочитано 39 раз)

Оффлайн Ess

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 6
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Бойлери для ванної кімнати
« : Сентябрь 12, 2023, 01:25:07 am »
Маю запланований ремонт ванної кімнати і хочу встановити бойлер для гарячої води. Проте не можу визначитися, який тип бойлера обрати. Чи можливо хтось порадити, які переваги і недоліки проточних бойлерів порівняно з накопичувальними? Дякую!
 

Оффлайн Mius

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бойлери для ванної кімнати
« Ответ #1 : Сентябрь 12, 2023, 01:42:49 am »
Проточні бойлери і накопичувальні бойлери мають свої переваги і недоліки. Проточні бойлери компактні та ефективні, але вони зазвичай мають обмежену продуктивність і можуть вимагати покращеної електропроводки. З іншого боку, накопичувальні бойлери зберігають гарячу воду у великому баку, що забезпечує стабільне гаряче водопостачання. Вони підходять для ванних кімнат, де потреба в більшій кількості гарячої води. Якщо ви плануєте купити бойлери в Києві https://eco-servis.com.ua/ua/vodonagrevanie/bojlery/ , рекомендую звернутися до інтернет-магазину кліматичної техніки Еко Сервіс. Вони пропонують різновиди бойлерів з гарантією якості та великим вибором. Залежно від вашого розміру ванної кімнати та потреби у гарячій воді, вони допоможуть вам обрати найкращий варіант.
 

Оффлайн VoLunEc

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Бойлери для ванної кімнати
« Ответ #2 : Сентябрь 12, 2023, 01:53:10 pm »
Я там також собі купував.
 

 

Яндекс.Метрика