Автор Тема: Стоматологічні послуги  (Прочитано 65 раз)

Оффлайн maxxxi

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Стоматологічні послуги
« : Август 31, 2023, 10:15:29 am »
Якщо Ви вирішите терміново скористатися стоматологічними послугами, то Вам сюди лікування зубів у сні Рекомендую! Тому що ціни тут завжди низькі, обслуговування шикарне та якість чудова! Сама тут робила!
 

Оффлайн DimaJub

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 16
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Стоматологічні послуги
« Ответ #1 : Октябрь 26, 2023, 02:41:36 pm »
Далеко не усі клініки на високому рівні надають стоматологічні послуги
 

Оффлайн Kantona

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 20
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Стоматологічні послуги
« Ответ #2 : Октябрь 27, 2023, 03:21:45 pm »
Далеко не усі клініки на високому рівні надають стоматологічні послуги

Я дуже хочу відбілювання зубів зробити, але із київською стоматологічною клінікою досі не визначився...
 

Оффлайн LoveGirl

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 17
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Стоматологічні послуги
« Ответ #3 : Октябрь 28, 2023, 01:10:17 pm »
Далеко не усі клініки на високому рівні надають стоматологічні послуги

Я дуже хочу відбілювання зубів зробити, але із київською стоматологічною клінікою досі не визначився...

До процедури відбілювання зубів необхідно з максимальною обережністю підходити і обирати для проведення таких процедур лише найкращу клініку. Видів відбілювання зубів є декілька і який саме підійде вам - буде вирішувати стоматолог. Я відбілювання робила в клініці Healthy Dent https://healthydent.ua/uk/vidbilyuvannya.html що у нас в Києві знаходиться і результат перевершив усі мої очікування! Стала тепер посміхатись набагато частіше!
 

Оффлайн Леонид_Никитин

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 6
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Стоматологічні послуги
« Ответ #4 : Июль 01, 2024, 10:30:41 am »
В стоматологічному центрі Dr. Ali, я пройшов процедуру імплантації зубів зуб ціна  Івано-Франківську https://drali-dentalcenter.com/services/implantologiya. Лікарі центру відмінно виконують свою роботу, забезпечуючи комфортні умови та безболісний процес лікування. Вартість імплантації є доступною, а якість послуг на найвищому рівні. Використання новітніх технологій та матеріалів забезпечує довготривалий результат. Рекомендую цей центр усім, хто потребує якісного стоматологічного обслуговування.






 

 

Яндекс.Метрика