Автор Тема: Які провайдери рекомендуєте для оренди сервера?  (Прочитано 164 раз)

Оффлайн pagemolav

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 22
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Привіт усім! Працюю над новим проектом і потрібен сервер б/в для зберігання даних та хостингу веб-сайту. Вирішив скористатися орендою, адже це здається мені більш оптимальним рішенням з економічної точки зору. Але, де орендувати сервери б/в за низькою ціною та з надійною підтримкою? Можливо, хтось з вас має вже досвід співпраці з якимись провайдерами? Буду вдячний за рекомендації та поради!
 

Оффлайн Oldyamar

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 103
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Привіт! Радий почути, що ви цікавитесь орендою серверів б/в. Зі свого досвіду можу порекомендувати провайдера "SerVak", який має чудову репутацію на ринку. Вони пропонують різноманітний вибір серверів б/в з різною потужністю та можливостями. "SerVak" забезпечує якісне обладнання та надійний сервіс для своїх клієнтів. Їхні сервери проходять тестування перед відправкою, щоб впевнитися в їхній працездатності.

Цей провайдер пропонує гнучкі умови оренди та адаптується до потреб кожного клієнта. Ви можете зв'язатися з ними, щоб обговорити ваші вимоги та отримати консультацію щодо підбору оптимального сервера для вашого проекту. Успіхів у вашому пошуку!
 

Оффлайн pagemolav

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 22
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Дякую за рекомендацію! "SerVak" звучить привабливо, особливо, якщо вони пропонують гнучкі умови оренди. Які додаткові переваги у них можуть бути для клієнтів? Чи є можливість отримати додатковий простір для зберігання даних, якщо це буде необхідно в майбутньому? Також цікавить, які у них умови щодо обслуговування серверів та реагування на можливі проблеми?

Я хотів би бути впевнений, що провайдер дбатиме про мої потреби та зможе забезпечити стабільну роботу сервера протягом усього періоду оренди. Можливо, ви можете розповісти про ваш досвід співпраці з "SerVak"? Чекаю на ваші відповіді та додаткові поради!
 

Оффлайн Oldyamar

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 103
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
"SerVak" - це дійсно надійний провайдер оренди серверів б/в https://servak.com.ua/ua/arenda-servera.html і я з радістю розповім про свій досвід співпраці з ними! Зокрема, однією з найбільших переваг є те, що вони пропонують додатковий простір для зберігання даних на своїх серверах. Це особливо зручно, якщо ваш проект розширюється, і вам потрібно більше місця для зберігання.

Що стосується обслуговування, "SerVak" забезпечує професійний підхід до підтримки клієнтів. Вони оперативно реагують на можливі проблеми і забезпечують якісне обслуговування. Їхні спеціалісти завжди готові допомогти та вирішити будь-які питання. Ви можете бути впевнені, що ваш сервер буде у надійних руках.

До речі, на їхньому сайті ви можете ознайомитися з умовами оренди, а також зв'язатися з ними для отримання більш детальної інформації. Я рекомендую "SerVak" з упевненістю, адже вони дійсно пропонують оренду сервера б/в за низькою ціно
 

Оффлайн dundich

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 15
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Які провайдери рекомендуєте для оренди сервера?
« Ответ #4 : Сентябрь 03, 2023, 10:53:00 am »
Я б вам порадила звернути увагу на нашого українського хостинг-провайдера Нostiko https://hostiko.com.ua / у них розцінки на оренду віртуальних і виділених серверів одні з найнижчих в цьому сегменті бізнесу. Я сама у них зараз VPS-сервер орендую всього за 472 долара в місяць орендую.
 

Оффлайн DimaJub

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 16
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Дякую. Беру до уваги. Також потрібен якісний хостинг.
 

Оффлайн Olar

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 27
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Запитайте в Niwox скільки коштує хостинг https://niwox.com/ua/hosting-services/prices/ , тут обіцяють доступну ціну та високу якість обслуговування. Я думаю, що варто такою можливістю скористатись, тому що можна економити та постійно залишатись на зв'язку. Погодьтесь, що стабільна робота сайту будь-якому сайту потрібна завжди.
 

 

Яндекс.Метрика