Автор Тема: Уроки математики для дитини онлайн  (Прочитано 60 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Привіт! Моя дитина потребує додаткових уроків з математики, але через обставини не може ходити на заняття офлайн. Чи можете ви порадити якісний курс математики для дітей онлайн? Я хотів би, щоб він був ефективним і відповідав навчальній програмі.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 82
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Уроки математики для дитини онлайн
« Ответ #1 : Май 31, 2023, 12:52:19 am »
Привіт! Я розумію вашу потребу. На щастя, сучасна технологія надає багато можливостей для навчання математики онлайн. Я можу порекомендувати вам декілька платформ, де ваша дитина зможе отримати якісні уроки. Наприклад, Khan Academy і Coursera пропонують безкоштовні матеріали для різних вікових груп. Вони мають навчальні програми, які відповідають стандартам навчання. Також є спеціалізовані онлайн-школи, які пропонують інтерактивні уроки з математики для дітей.
 

Оффлайн professional

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Уроки математики для дитини онлайн
« Ответ #2 : Май 31, 2023, 01:00:27 am »
Привіт! Додам до переліку освітній ресурс "Prodigy". Це онлайн-гра, де діти можуть вчитися математиці у формі розважальних завдань і випробувань. Цей підхід залучає дітей до навчання і робить процес цікавим. Prodіgy пропонує персоналізоване навчання з урахуванням рівня знань кожної дитини.
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Уроки математики для дитини онлайн
« Ответ #3 : Май 31, 2023, 01:12:42 am »
Привіт! Моя дитина потребує додаткових уроків з математики, але через обставини не може ходити на заняття офлайн. Чи можете ви порадити якісний курс математики для дітей онлайн? Я хотів би, щоб він був ефективним і відповідав навчальній програмі.
Привіт. Я хотів би порекомендувати вам сайт репетиторів Cererra. Цей сайт забезпечує можливість зареєструватись у якості учня і отримати доступ до бази кваліфікованих репетиторів з України. Вони пропонують індивідуальні уроки з математики https://cererra.com/tutor/obrazovanye/matematika , де репетитори будуть працювати з вашою дитиною в режимі онлайн. Це може бути ефективним рішенням, оскільки репетитори зосереджуються на потребах кожного учня і допоможуть засвоїти матеріал належним чином. За допомогою Cererra ви зможете знайти відповідного репетитора, який зможе пристосувати уроки до навчальної програми і динаміки вашої дитини.
 

 

Яндекс.Метрика