Автор Тема: Іригатор  (Прочитано 53 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Іригатор
« : Май 24, 2023, 12:11:20 am »
Я замислювався про придбання іригатора для стоматологічної гігієни, але не знаю, наскільки вони ефективні і чи варто інвестувати в цей пристрій. Можливо, ви можете розповісти мені про переваги іригаторів і як вони допомагають підтримувати здоров'я ясен і порожнини рота?
 

Оффлайн pagemolav

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Іригатор
« Ответ #1 : Май 24, 2023, 12:14:58 am »
Я багаторічний користувач іригатора і можу підтвердити його ефективність. Цей пристрій допомагає мені підтримувати зуби в гарному стані і покращує мою стоматологічну гігієну.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 73
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Іригатор
« Ответ #2 : Май 24, 2023, 12:18:02 am »
 Робота іригатора полягає в створенні потоку води або розчину, який видалить залишки їжі, бактерії і зубний нальот. Відтискання струменя дозволяє дійти до важкодоступних місць, забезпечуючи більш повне очищення порожнини рота. Деякі моделі іригаторів мають різні режими потоку, що дозволяє налаштувати інтенсивність очищення.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Іригатор
« Ответ #3 : Май 24, 2023, 12:20:58 am »
Іригатори https://allo.ua/ua/irrigatory/  - це пристрої, які використовують струмінь води або розчину для очищення зубів і ясен. Вони є доповненням до щоденної стоматологічної гігієни, такої як чистка зубів і нитка для зубів. Іригатори допомагають видаляти залишки їжі і бактерій з важкодоступних місць, де зубна щітка не може досягти, таких як проміжки між зубами і біля ясен. Вони також можуть бути корисні для людей із брекетами або зубними імплантами.
Вибір іригатора залежить від ваших індивідуальних потреб і бюджету. Існують різні моделі з різними функціями, наприклад, регульованою силою струменя, наявністю спеціальних насадок і режимів роботи.

Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн DunDucatti

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 3
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Іригатор
« Ответ #4 : Август 30, 2023, 03:14:05 pm »
Я можу порекомендувати, куди звертатися в Одесі, якщо у вашої дитини виникне зубний біль. Я особисто був вражений відношенням до мого сина у стоматологічній клініці в Одесі, яку ви можете знайти за цією посиланням: детская стоматология Nikadent Family. Тут використовуються сучасні обладнання, створено затишний інтер'єр, є розвиваючі іграшки, а лікарі дуже уважні. Я впевнений, що мій син не буде боятися стоматологів, на відміну від мене у дитинстві.
 

 

Яндекс.Метрика