Автор Тема: Біографія та шлях в IT підприємця Єгора Васильовича Буркіна  (Прочитано 46 раз)

Оффлайн acontinent

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 129
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
24 жовтня 1989 року - день народження у Єгора Васильовича Левченка, відомого в мережевих просторах під прізвищем Буркін. Але хіба реально важливі деталі його народження і походження? Ми все ще прив'язані до шкільної традиції подання біографії як переліку стандартних відомостей: місце народження, родинне коріння, освіта та трудовий стаж. Чи справді здається, що згадка років надає цим фактам важливості та цілісності, хоча взагалі-то це далеко не так. У наші дні люди більше цікавляться реальними справами, тож ми обрали за основу біографії Левченка (Буркіна) його ключові моменти, висвітлені в медіа. В епоху цифрових технологій такий підхід явно має сенс.

Багато хто заперечить, що інформаційні акценти не дають повного розуміння особистості, тобто складно зрозуміти, якою він є людиною, який його характер. По-перше, дані про народження, життя, навчання і роботу також марні в цьому контексті. По-друге, інформаційні події в цьому контексті набагато прозоріші. Наприклад, якщо під час великомасштабного конфлікту людина жертвує кошти на Збройні сили України (ЗСУ), то вочевидь можна бути впевненим у її патріотизмі та прагненні до нашого тріумфу. Ба більше, ми зібрали думки про Єгора Левченка від його колег, відомого блогера і співробітників його компанії. Це має допомогти вам створити більш комплексне враження про цього підприємця.

Ранні роки Єгора Левченка: що ми знаємо

Єгор народився в російському місті Стерлітамак. Він виріс у сім'ї інженера Василя Федоровича і фахівця з економіки Наталії Валеріївни. Ще до кінця Радянського Союзу його дядько заснував кооператив і займався підприємництвом.

Єгор часто відвідував дядька і розпитував його про бізнес. У школі він був активним і винахідливим, хоча й не боявся відстоювати себе та своїх знайомих. У нього навіть був собака, якого звали "Барон". Коли Єгору виповнилося 14 років, його родина вирішила переїхати в Україну.

Батьки зробили сміливий крок, взявши на себе ризик почати все спочатку у своєму професійному житті - вони вирішили зайнятися підприємництвом. В Україні Левченко проявив працьовитість у навчанні, паралельно заглиблюючись у вивчення економіки та інформаційних технологій, що тільки зароджуються. У процесі становлення Левченко виявляв дедалі більше амбіцій і цілеспрямованості. Уже під час студентства він пробував себе у сфері інтернет-маркетингу та створення сайтів. Деякі проєкти принесли успіх, хоча були й ті, які не змогли втілитися в життя."

"Шлях Єгора в IT-бізнесі

Сьогодні Єгор Буркін досяг значних висот у бізнесі. За останні роки він повністю зосередив свої зусилля на інформаційних технологіях. Головні сфери діяльності його поточної компанії TrafficAlchemy включають генерацію лідів і арбітраж трафіку. Ми спробуємо пояснити ці терміни зі світу цифрового маркетингу так просто, як тільки можливо:

Генерація лідів - це процес залучення потенційних клієнтів для партнерів, які продають товари або послуги. Лідами вважаються не просто випадкові відвідувачі сайту, а інтернет-користувачі, які залишають свої контактні дані, підписуються на розсилку тощо. Цьому сприяють різні методи інтернет-просування, такі як контекстна реклама, соціальні мережі тощо. Арбітраж трафіку - це бізнес-модель, у якій спочатку залучаються користувачі та ліди, а потім їх перенаправляють або перепродають на партнерські ресурси, включно з онлайн-магазинами. Завдання арбітражників полягає в заробітку на різниці між ціною купівлі та продажу трафіку. Важливо враховувати, що арбітраж вимагає хорошого розуміння ринку, аналітичних навичок, постійного тестування та оптимізації рекламних інструментів, які залучають аудиторію.

Обидві ці галузі є динамічними та конкурентоспроможними сегментами IT-ринку та цифрового маркетингу зокрема. Деякі компанії досягають високих прибутків, але основою їхнього успіху є наполеглива праця, експертність та потужні команди професіоналів.

До початку масштабного збройного конфлікту компанія TrafficAlchemy базувалася в Києві, де знаходився її центральний офіс. У 2022 році багато фахівців змушені були покинути країну, дехто залишився, але нині компанія успішно функціонує в режимі віддаленої роботи.

Усе почалося з малого: Левченко пробував свої сили в інтернет-маркетингу та веб-розробці, і хоча не всі проєкти були успішними, досвід, отриманий у цьому процесі, був безцінним. З плином часу його амбіції та завзятість почали приносити свої плоди. Його компанія TrafficAlchemy швидко здобула репутацію як одна з провідних у своїй галузі.

Нині в TrafficAlchemy працюють талановиті фахівці з різних галузей інформаційних технологій, і компанія продовжує прагнути до інновацій та розвитку у своїй галузі.

Незважаючи на виклики, пов'язані з військовим конфліктом, компанія продовжує підтримувати свої ділові операції та адаптуватися до нових умов. Левченко і його команда залишаються оптимістичними і впевнені в тому, що вони готові зіткнутися з будь-якими перешкодами на своєму шляху.

Усі ці досягнення свідчать про те, що Левченко - бізнесмен, який не боїться викликів і завжди прагне прогресу. Його особистість відображає його пристрасть до IT і його бажання підтримувати свою команду на шляху до успіху.

Під час війни, розв'язаної росією у 2022 році після вторгнення, одна з ключових подій, пов'язаних із Левченком, - його активна участь у благодійності. Разом з тим, Єгор Васильович робить мало публічних заяв про свої благодійні активності. Окремі джерела вказують, що з лютого 2022 року до весни 2023 року він пожертвував загалом приблизно 5 мільйонів доларів США.

Левченко активно підтримує військових, включно з підрозділами на передовій і батальйоном "Азов", закриваючи їхні поточні потреби в таких ресурсах, як дрони, засоби індивідуального захисту, приціли, тепловізори тощо. Він також виділяє значні кошти на соціальні потреби, включно з:

Купівлю ліків для Буковинського клінічного онкологічного центру;
Ремонт системи опалення в дитячій лікарні міста Стрий;
Придбання операційного мікроскопа для Головного клінічного військового госпіталю;
Ремонт храму Сестринства Милосердя в селі Лучин, Житомирська область.
За словами Левченка, усі звіти та документи, що підтверджують цільове використання коштів, перебувають у його юридичної та бухгалтерської команди. Це пов'язано з тим, що в минулому він стикався з проблемами, пов'язаними з привласненням коштів псевдоволонтерами.Конфлікти та зловживання довірою
В осінньому інтерв'ю 2022 року Єгор Левченко розповів про конфлікт із Михайлом Майманом-Помогайбо, персоною, що спричинила суттєвий суспільний резонанс. Левченко наголосив, що дізнався про зловживання з боку цієї людини, яка представляла себе як волонтера і ветерана АТО. Сьогодні відомо, що Майман був одним із засновників добровольчого батальйону, сформованого в Києві в перші дні після вторгнення.

Левченко активно фінансово підтримував Київські добровольчі батальйони. Однак, згодом він дізнався, що Майман-Побогайбо привласнив собі кошти, що були призначені для допомоги країні в перші дні конфлікту, і використовував їх для власних потреб. У цьому контексті, для Левченка Майман-Побогайбо тепер є персоною, яка перебуває за межами закону і моралі.

Виходячи з цього неприємного досвіду, Єгор Васильович наголошує на важливості контролю у сфері благодійності та волонтерського руху. Разом із мільйонами українців, готових жертвувати свої останні кошти заради блага країни та її перемоги, є й ті, хто намагаються отримати вигоду з цієї ситуації.

Думки з боку
Стас Домбровський, відомий своїми інтерв'ю, заявив, що підтримує план Єгора Левченка по боротьбі з наркотиками через власний негативний досвід, пов'язаний з їх вживанням. Він назвав план "сміливим і радикальним". "Без такої ініціативи ми ризикуємо застрягти в цій проблемі й нічого не досягти. Я знаю про активну громадську позицію Єгора і не сумніваюся в його патріотизмі, незважаючи на те, що він сам родом із Росії. Він самоідентифікується як українець, і мені подобаються люди, які вважають за краще діяти, а не говорити. Єгор не буде сам себе хвалити, хоча я вважаю, що він заслуговує на похвалу від українців".

Роман Хміль, колега Левченка, висловив свою думку про Єгора Левченка (Буркіна) так: "Він був мені не зовсім зрозумілий спочатку. Однак благодійна діяльність Левченка і його антинаркотична ініціатива справили на мене враження. Він, здавалося, мав дещо сумнівне становище в суспільстві, але в наших стосунках він виявився людиною, яка цінує справедливість і готова боротися за неї.

Олександр Петранков, один зі співробітників арбітражної команди компанії Левченка, розповів нам про свого керівника:

"Єгор Левченко дуже вимогливий до своїх співробітників. Він не боїться ставити перед собою і своєю командою амбітні цілі, які, можна сказати, нас часом приголомшують. Але щоразу ми знаходимо рішення, навіть для найскладніших завдань. Ця, часом надлишкова, вимогливість дозволяє нам досягати успіху і є запорукою нашого успіху в TrafficAlchemy.

Якщо говорити про особисті якості Єгора, то, перш за все, ми хочемо відзначити його прагнення до справедливості. Ми думаємо, що саме це зумовило його активність не тільки в бізнесі, а й у громадському житті України за останні роки. Левченко - сувора людина, він не соромиться у висловлюваннях, і це тримає нас у тонусі. Але коли команда відмінно справляється зі своїми завданнями, він завжди готовий визнати це і дати додаткові бонуси. Так що все справедливо."

Варто зазначити, що така оцінка лідерства від співробітників свідчить про високий рівень поваги до Левченка як до керівника.

Більше тут: https://gazetainfo.com/news/egor_levchenko_vse_radi_osvobozhdenija_ukrainy/2023-03-19-2566

 

Яндекс.Метрика