Автор Тема: Вибір навушників  (Прочитано 58 раз)

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Вибір навушників
« : Май 10, 2023, 10:39:42 pm »
Доброго вечора! Я збираюся купити нові навушники, але не можу вирішити, чи краще взяти безпровідний варіант чи з проводом. Що ви порадите?
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Вибір навушників
« Ответ #1 : Май 10, 2023, 10:43:41 pm »
Я вважаю, що безпровідні навушники - це кращий вибір, оскільки вони забезпечують більшу свободу рухів і не мають дротів, які можуть заважати. Ще й звук у безпровідних моделях зазвичай більш якісний.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн professional

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Вибір навушників
« Ответ #2 : Май 10, 2023, 10:48:30 pm »
Впевнений, що безпровідні навушники краще, якщо вони мають досить міцну батарею, щоб працювати довгий час. Якщо ви, наприклад, плануєте користуватися ними в дорозі, то бажано взяти з потужною батареєю, щоб не довелося часто заряджати.
 

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Вибір навушників
« Ответ #3 : Май 10, 2023, 11:01:04 pm »
Доброго вечора! Я збираюся купити нові навушники, але не можу вирішити, чи краще взяти безпровідний варіант чи з проводом. Що ви порадите?
Привіт. Я б рекомендував вам звернути увагу на виробника і модель. Необхідно вибирати навушники від надійного виробника, який гарантує якість своїх продуктів. До речі, бачив нещодавно хороший асортимент різних навушників https://allo.ua/ua/naushniki/ у магазині Алло.
Також можна ознайомитися з відгуками покупців і порівняти різні моделі за якістю звуку, зручністю в носінні та іншими параметрами. І не забудьте про гарантію від продавця.
 

 

Яндекс.Метрика