Автор Тема: Засоби гігієни для діток  (Прочитано 93 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Засоби гігієни для діток
« : Апрель 25, 2023, 11:31:46 pm »
Всім привіт! Шукаємо якісні засоби гігієни для своєї дитини. Які ви порадите?
Порадьте кращого, на вашу думку, виробника косметичних засобів, серветок та підгузків для малюка.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Krahmans

  • Full Member
  • ***
  • Сообщений: 109
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Засоби гігієни для діток
« Ответ #1 : Апрель 25, 2023, 11:36:10 pm »
Я можу порадити тільки ті засоби, які використовували для своєї дитини. Ми використовували підгузки та вологі серветки Від бренду Хаггіс. Ще якісь креми купувала дружина. Зараз не згадаю, на жаль, назву торгової марки.
 

Оффлайн professional

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Засоби гігієни для діток
« Ответ #2 : Апрель 25, 2023, 11:46:37 pm »
Підгузки Ліберо або Памперс купували, косметичні засоби купували в магазині "Антошка". Пробували різних фірм, щось одне найкраще навіть не можу назвати.
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Засоби гігієни для діток
« Ответ #3 : Апрель 25, 2023, 11:52:30 pm »
Всім привіт! Шукаємо якісні засоби гігієни для своєї дитини. Які ви порадите?
Порадьте кращого, на вашу думку, виробника косметичних засобів, серветок та підгузків для малюка.
Привіт! Ми використовували, звісно, підгузки, вологі серветки. З косметичних засобів лише крем від подразнень купували. Я б радила вам спробувати продукцію від Pampers https://babyshop.ua/ua/brand/pampers . Вони мають широкий вибір якісних засобів гігієни для дитини.
Їхні продукти забезпечують ефективний захист і мають ніжний склад, що робить їх ідеальним вибором для дітей з чутливою шкірою. Я рекомендую звернутися до інтернет-магазину Babyshop, де є широкий вибір якісних товарів для дітей. Вони мають швидку доставку та добре обслуговування клієнтів, що робить їх ідеальним магазином для купівлі дитячих товарів.
 

Оффлайн Смузи

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 29
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Засоби гігієни для діток
« Ответ #4 : Апрель 27, 2023, 01:03:12 pm »
Я согласна: в интернет-магазинах на самом деле таких товаров более чем достаточно, ну и цены на порядок приятнее, так что не удивительно почему так много люде делают там покупки. Я вот смотрю сейчас какие цены и почем стоит сухая молочная смесь Малютка 2 https://pampik.com/catalog/suhaa-molocnaa-smes-malutka-2-350-g и вижу, что на самом деле экономия получается просто шикарнейшей. Как и на другие группы товара в целом. Вообще, на этот магазин всем родителям стоит конечно же обратить свое внимание.
 

Оффлайн Loman

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
    • ПРОСУВАННЯ САЙТІВ У КИЄВІ
Re: Засоби гігієни для діток
« Ответ #5 : Февраль 06, 2024, 05:02:22 pm »
Всім привіт! Шукаємо якісні засоби гігієни для своєї дитини. Які ви порадите?
Порадьте кращого, на вашу думку, виробника косметичних засобів, серветок та підгузків для малюка.

А які підгузки для малюків ви купуєте?
 

Оффлайн Vasill

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 20
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Засоби гігієни для діток
« Ответ #6 : Февраль 06, 2024, 05:08:06 pm »
Цитировать
А які підгузки для малюків ви купуєте?

Ми вибрали підгузки-трусики Pampers Premium Care Pants і дуже ними задоволені!  Це надійний і комфортний варіант для нашого маляти. Підгузки мають м'який матеріал, не викликають подразнень та ефективно утримують вологу. Зручно вдягати і знімати, що особливо важливо для активних дітей. Рекомендуємо спробувати цей продукт від Pampers для вашого малюка! Купуємо ми їх в інтернет-магазині дитячих товарів New-Baby https://new-baby.com.ua/ Там найвигідніші ціни.
 

 

Яндекс.Метрика