Автор Тема: Купівля ліхтаря  (Прочитано 106 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Купівля ліхтаря
« : Апрель 11, 2023, 04:25:31 pm »
Всім привіт! У зв'язку з тим, що бувають часи коли часто вимикають електрику, я вирішив купити гарний ліхтар. Порадьте мені ліхтар, який може працювати від заряду, і магазин, де його можна купити.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля ліхтаря
« Ответ #1 : Апрель 11, 2023, 04:26:45 pm »
Зараз на щастя світло вимикають рідко, але мене життя навчило, нехай той ліхтарик десь лежить і стане в нагоді, чим його не буде, коли він дуже потрібний. Знаю я інтернет-магазин, де дуже великий вибір ліхтарів на будь-який смак та бюджет.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля ліхтаря
« Ответ #2 : Апрель 11, 2023, 04:27:39 pm »
Було б дуже непогано. Залиште, будь ласка, мені посилання на магазин з ліхтарями, я подивлюся асортимент, ознайомлюся з цінами, і швидше за все щось собі виберу. А то не хочеться шукати по всьому інтернету.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля ліхтаря
« Ответ #3 : Апрель 11, 2023, 04:31:43 pm »
Купував я в інтернет-магазині "Алло" акумуляторний ліхтар-світильник Brennenstuhl OLI 310 AB. Дуже задоволений покупкою. Ліхтар має високу яскравість, що дозволяє використовувати його як для освітлення великих приміщень, так і для роботи на вулиці у темну пору доби. Весь вибір ліхтарів https://allo.ua/ua/fonari/ ви можете подивитися перейшовши за паосиланням. В наявності безліч чудових варіантів на які варто звернути увагу. Вам обов'язково сподрбається.
 

 

Яндекс.Метрика