Автор Тема: Блефаропластика  (Прочитано 91 раз)

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Блефаропластика
« : Март 31, 2023, 05:09:30 pm »
Всім привіт. У мене питання на медичну тему. У мене дружина хоче собі зробити блефаропластику. Порадьте, будь ласка, хорошого перевіреного хірурга офтальмолога або клініку. Заздалегідь дякую.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Блефаропластика
« Ответ #1 : Март 31, 2023, 05:15:34 pm »
Якщо ви маєте сумніви щодо вибору лікаря, я рекомендую провести детальний пошук. Перш за все, зверніть увагу на досвід та кваліфікацію лікаря, а також на його/її репутацію. Ви можете знайти відгуки про різних лікарів в Інтернеті, на форумах та соціальних мережах. Також, під час зустрічі з лікарем, не соромтеся задавати питання та запитувати про його/її досвід.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн pagemolav

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 18
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Блефаропластика
« Ответ #2 : Март 31, 2023, 05:20:20 pm »
Не менш важливою є і вартість процедури. Ціни на блефаропластику можуть значно варіюватися в залежності від регіону та клініки. Перед вибором клініки, обов'язково з'ясуйте всі витрати, пов'язані з проведенням процедури, включаючи попередні консультації, аналізи, анестезію, медичний одяг та швидке відновлення після операції.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Блефаропластика
« Ответ #3 : Март 31, 2023, 05:43:58 pm »
Якщо маєте питання щодо вибору хірурга для блефаропластики, то я б рекомендував звернутися до лікаря Лисиці Лесі Олександрівни https://visium.com.ua/ua/vrachi/lesya-aleksandrovna-lisica/   , яка працює в офтальмологічній клініці "Візіум". Найкращого лікаря ви, мабуть, й не знайдете. Уважна, досвідчена, дуже гарний хірург та офтальмолог.
Я до неї звертався з деякими проблемами з очима. А дружині вона робила блефаропластику. Так що ми цього лікаря добре знаємо.
До речі, вона лікує не тільки дорослих, але й дітей.


 

Оффлайн Klakson

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 4
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Блефаропластика
« Ответ #4 : Июнь 04, 2023, 07:35:00 pm »
Если вы ещё в поиске надежной клиники и хорошего офтальмолога, то могу вам посоветовать обратиться сюда https://eximer.ua/services/lazernaya-korrekciya-zreniya/ здесь вы можете более подробнее ознакомиться с информацией и записаться на приме. У них реально работают самые лучшие специалисты, помогли мне вылечить катаракту, чему я безумно им благодарен.
 

 

Яндекс.Метрика