Автор Тема: Вітаміни для підтримки серця  (Прочитано 47 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 93
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Вітаміни для підтримки серця
« : Март 23, 2023, 11:13:48 pm »
Привіт! Ви можете ви порадити якісь вітаміни, які можуть допомогти підтримати здоров'я серця? Я чув, що такі вітаміни існують, але не знаю, які саме. Щось конкретне могли б порадити?
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Вітаміни для підтримки серця
« Ответ #1 : Март 23, 2023, 11:16:32 pm »
Так, є такі вітаміни. Знаю, бо приймав батько свого часу. Вітаміни B, C та E допомагають підтримувати здоров'я серця. Вони допомагають знизити рівень "поганого" холестерину та підтримувати нормальний рівень тиску.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 71
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Вітаміни для підтримки серця
« Ответ #2 : Март 23, 2023, 11:22:04 pm »
Хочу додати, що також омега-3 жирні кислоти можуть бути корисними для серцево-судинної системи.
Вони допомагають знизити ризик розвитку захворювань серця та інсульту.
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Вітаміни для підтримки серця
« Ответ #3 : Март 23, 2023, 11:43:22 pm »
Привіт! Ви можете ви порадити якісь вітаміни, які можуть допомогти підтримати здоров'я серця? Я чув, що такі вітаміни існують, але не знаю, які саме. Щось конкретне могли б порадити?
Погоджуюсь з попередніми співрозмовниками. Вони назвали найважливіші вітаміни для підтримки серця.  Я нещодавно знайшла онлайн аптеку Подорожник, яка пропонує широкий асортимент різних вітамінів та інших засобів для підтримки здоров'я. Наприклад, вони мають набір вітамінів, який містить B, C та E вітаміни, а також омега-3 жирні кислоти.
Крім того, там є чималий асортимент і цілий розділ вітамінів для серця . Я особисто приймаю вітаміни з цієї аптеки для підтримки здоров'я в цілому та задоволений результатом. Якщо ви зацікавлені, можете знайти цю аптеку в Інтернеті та переглянути їх пропозиції.
 

 

Яндекс.Метрика