Автор Тема: Хочу купити зоотовари  (Прочитано 97 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Хочу купити зоотовари
« : Март 19, 2023, 02:56:56 pm »
Вітаю. Я дуже люблю різних тварин. У мене вдома є два кота. Нещодавно я ще взяв з притулку кота. Хочу їм придбати щось корисне. Шукаю зоомагазин, де можна знайти якісні товари для тварин.Куди мені звернутися?
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Хочу купити зоотовари
« Ответ #1 : Март 19, 2023, 02:58:38 pm »
Вітаю. Я також дуже люблю різних тварин. Вдома у мене живе єнот, кіт, та два хом'яки. Все, що їм потрібно, я купую у перевіреному інтернет-магазині зоотоварів. Можу підказати куди вам варто звернутись.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Хочу купити зоотовари
« Ответ #2 : Март 19, 2023, 03:00:29 pm »
Я вже обшукався, чесно кажучи. Куди не зайду, то немає вибору, то ціни космічні, то по якості підозріло. А де ви купуєте? Що це за інтернет-магазин зоотоварів? Підкажете мені? Буду дуже вам вдячний.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Хочу купити зоотовари
« Ответ #3 : Март 19, 2023, 03:09:20 pm »
До вибору зоотоварів теж потрібно підходити відповідально. Купуючи для них корма, ласощі, вітаміни, обов'язко треба звертати увагу на те, щоб вони були якісними. Наші молодші друзі теж можуть зазнати отруєння, якщо товар неякісний або прострочений. Тому я раджу всім, у кого є домашні улюбленці, обирати інтернет-магазин зоотоварів "MasterZoo". Я довіряю йому вже більше двох років і купую товари для тварин https://masterzoo.ua/ua/ лише тут. Всі корма, вітаміни, тощо завжди якісні і свіжі. Також є дуже багато різних іграшок, нашийників. Для гри зунів та птиць є різні клітки. Для власників акваріумних рибок теж є дуже багато чого корисного. Весь вибір ви можете подивитися перейшовши за посиланням. Вам сподобається.
 

Оффлайн Faleiro78

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 8
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Хочу купити зоотовари
« Ответ #4 : Май 04, 2023, 04:25:09 pm »
Всім привіт, а мені дуже подобаються різні птахи, навіть тримаємо у себе на ділянці качок, гусей та індиків. Що стосується тонкощів догляду, то тут інформацію черпаємо з порталу про птахів https://papugainfo.com.ua/
 

 

Яндекс.Метрика