Автор Тема: Перевезення померлого до України  (Прочитано 63 раз)

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Перевезення померлого до України
« : Март 14, 2023, 12:17:54 am »
Всім привіт! Закордоном загинув мій товариш, а в нього зовсім нікого немає. Шукаю ритуальну службу, яка здійснює перевезення померлих з закордону в Україну. Порадьте ритуальну службу, яка надає такі послуги.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Перевезення померлого до України
« Ответ #1 : Март 14, 2023, 12:20:55 am »
Я тобі дуже співчуваю! Ситуація не проста, тим більше в наш час, коли в країні не все так добре. Але я знаю одну ритуальну службу, яка вже багато років здійснює такі перевезення по лояльним цінам.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Перевезення померлого до України
« Ответ #2 : Март 14, 2023, 12:25:49 am »
Я вже звертався в багато ритуальних служб, більшість з них говорили, що тимчасово не здійснюють такі перевезення, а інші називали такі суми за послуги, що мені не під'ємні. Тому буду дуже вдячний, якщо ти мені підкажеш ритуальну службу, що надає такі послуги та не дуже дорого.
 

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Перевезення померлого до України
« Ответ #3 : Март 14, 2023, 12:34:35 am »
Тримай посилання на сайт ритуальної служби "ПП Прядко", вони здійснюють доставку вантажу 200 до України https://www.prjadko.kiev.ua/ua/blog/758-dostavka-vantazhu-200-do-bud-iakoi-tochky-svitu.html вже багато років, і мають хорошу репутацію, оскільки з великим співчуттям відносяться до втрати близької людини.

Ритуальна служба здійснює супровід, в тому числі юридичний, та беруть оформлення документів на себе. Ціна за перевезення залежить від типу транспорту, це може бути літаком, залізничним, водним, чи наземним транспортом. Всі деталі дізнавайся у них, працюють вони цілодобово.
 

 

Яндекс.Метрика