Автор Тема: Зарядні станції де краще купити?  (Прочитано 65 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Зарядні станції де краще купити?
« : Март 13, 2023, 05:19:23 pm »
Доброго вечора всім! Хочу купити собі зарядну станцію, щоб якщо не буде електроенергії, можна було зарядити свої гаджети. Порадьте мені якісну зарядну станцію, та інтернет-магазин в якому її можна купити.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Зарядні станції де краще купити?
« Ответ #1 : Март 13, 2023, 05:21:19 pm »
Привіт! Ми з дружиною вже багато років працюємо віддалено на дому і коли стали вимикати часто електроенергію, для нас це став великий виклик. Але на щастя ситуацію врятувала зарядна станція, яку ми собі вчасно купили і не зважаючи ні на що працюємо.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Re: Зарядні станції де краще купити?
« Ответ #2 : Март 13, 2023, 05:24:09 pm »
Ну я не працюю віддалено, але хочеться, щоб всі гаджети завжди були підзарядженими. Скажіть, будь ласка, яку саме зарядну станцію ви собі купували, та в якому інтернет-магазині?
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Зарядні станції де краще купити?
« Ответ #3 : Март 13, 2023, 05:26:44 pm »
Зараз вибір зарядних станцій дуже хороший, тому мені було з чого обирати. Купили ми собі зарядну станцію EcoFlow https://allo.ua/ua/zarjadnye-stancii/proizvoditel-ecoflow/ в інтернет-магазині Алло. В даному магазині, ми завжди купуємо всю необхідну техніку. Два вхідні порти змінного струму AC дозволяють мені увімкнути до Anker 535 різні прилади побутового спектра: блендер, вентилятор, роутер, лептоп, лампу. Але в основному, ми заряджаємо ноутбуки та смартфони. Доречі її можна замовити в декілька кліків, та отримати новою поштою.
 

 

Яндекс.Метрика