Автор Тема: Порадьте надійний магазин у Львові для купівлі електросамокату  (Прочитано 81 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Доброго дня всім! У мого похресника незабаром день народження, і я йому хочу подарувати йому електросамокат, але не знаю, який краще обрати. Порадьте якісний та зручний електросамокат та магазин у Львові, в якому його можна купити.
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Привіт! Мій син давно мене просив купити йому електросамокат і вмовив, я йому порадував таким сюрпризом. Тепер як це дозволяє погода, син цілий день на вулиці на ньому катається, і дуже задоволений.
 

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
А я переглянув декілька варіантів електросамокатів, але поки не визначився остаточно. Підкажіть, будь ласка, який саме електросамокат ви купували своєму сину, та в якому магазині у Львові?
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн Sender

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Мені було значно простіше, адже син сам обрав який собі хотів, я лише оплатив. Придбав я для сина електросамокат у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/jelektrosamokaty/ в інтернет-магазині "Алло", в якому великий вибір якісних електросамокатів по хорошим цінам. Він вибрав Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Black. Даний електросамокат здатен розвивати швидкість до 20 км/год, дуже зручний в управлінні, витримує вагу до 100 кг. На сайті магазину ви зможете подивитися інші чудові варіанти. Вибір великий.
 

 

Яндекс.Метрика