Автор Тема: Купівля мультиварки  (Прочитано 110 раз)

Оффлайн Krahmans

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 95
  • Поблагодарили: 2 раз(а)
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Купівля мультиварки
« : Март 02, 2023, 04:05:51 am »
Цікавить недорога мультиварка, які моделі можете порадити? Вчора дивилися в магазині мультиварки, так там ціни від 5000 гривень і вище, а нам таке по бюджету не підходить.
 

Оффлайн Oldyamar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 87
  • Karma: +1/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля мультиварки
« Ответ #1 : Март 02, 2023, 04:06:39 am »
Чесно кажучи, то що ви дивилися гарні, якщо найближчим часом не буде знижок, тоді пробуйте з середнього сегмента що-небудь підібрати, тільки не дешевку, всякі редмонди, у них чаша відстій.
 

Оффлайн Вербич

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 2
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля мультиварки
« Ответ #2 : Март 02, 2023, 04:09:18 am »
Чому ви так говорите? У мене Редмонд майже 10 років і нічого чаша не відстій, я готую майже кожен день, може ви просто готувати не вмієте і таратор аби до слова обмовити..
 

Оффлайн Уралпель

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 22
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля мультиварки
« Ответ #3 : Март 02, 2023, 04:18:09 am »
Доброго часу доби. Мультиварки від виробників Філіпс і Редмонд, на сьогоднішній день вважаються одними з кращих, правда вони не бюджетні.
Я можу вам як варіант порадити інтернет магазин Жук, в якому зараз є широкий вибір мультиварок https://zhuk.ua/multyvarky/ від різних виробників.
Можете вибрати сортування наприклад за ціною, і тоді буде можливість подивитися або найдешевші, або ж найдорожчі мультиварки, і тоді вже гадаю визначитесь з вибором.
 

Оффлайн NinaNinok

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 23
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля мультиварки
« Ответ #4 : Сентябрь 15, 2023, 09:45:57 pm »
 Мені теж потрібна мультиварка, підкажіть де продаються недорогі?
 

Оффлайн Karima

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 17
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купівля мультиварки
« Ответ #5 : Сентябрь 18, 2023, 09:30:53 am »
Мені теж потрібна мультиварка, підкажіть де продаються недорогі?

 Раджу Вам переглянути асортимент кухонної техніки у ломбарді ЗСШОП, коштує мультиварка тут недорого https://zsshop.com.ua/multivarka/ Вигляд має дуже гарний. Тож якщо Ви не хочете переплачувати за нову техніку, це буде ідеальний варіант для Вас.
 

 

Яндекс.Метрика