Автор Тема: Купити зволожувач повітря в Одесі  (Прочитано 89 раз)

Оффлайн Alexander

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 26
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +2/-0
    • Просмотр профиля
Купити зволожувач повітря в Одесі
« : Февраль 22, 2023, 07:43:25 pm »
Привіт! Я хотів би купити зволожувач повітря, але не знаю, який краще вибрати.
Можете порадити якусь модель, торгову марку? Де в Одесі краще вибирати такий пристрій для оселі?
Если тебе не верят - не оправдывайся.
 

Оффлайн professional

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купити зволожувач повітря в Одесі
« Ответ #1 : Февраль 22, 2023, 07:48:23 pm »
Привіт. Якщо ви шукаєте якісний зволожувач повітря, я рекомендую звернути увагу на зволожувачі повітря від Cooper & Hunter . Вони дуже ефективно зволожують повітря і мають класний дизайн.
 

Оффлайн Olenka

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 0
  • Karma: +0/-0
    • Просмотр профиля
Re: Купити зволожувач повітря в Одесі
« Ответ #2 : Февраль 22, 2023, 07:54:08 pm »
Я також нещодавно купила зволожувач повітря, дуже задоволена . Якщо ти шукаєш менш дорогу опцію, можеш розглянути модель Xiaomi Mi Smartmi Ultrasonic Humidifier. Він також ефективно зволожує повітря та має хорошу ціну.
 

Оффлайн Tordar

  • Jr. Member
  • **
  • Сообщений: 73
  • Поблагодарили: 1 раз(а)
  • Karma: +0/-1
    • Просмотр профиля
Re: Купити зволожувач повітря в Одесі
« Ответ #3 : Февраль 22, 2023, 08:11:38 pm »
Привіт! Я хотів би купити зволожувач повітря, але не знаю, який краще вибрати.
Можете порадити якусь модель, торгову марку? Де в Одесі краще вибирати такий пристрій для оселі?
Привіт! Недавно теж придбали таку штуку. Наявність зволоженого повітря має дійсно багато корисних властивостей, особливо для людей з алергіями, сухої шкіри, синуситу та інших проблем з дихальними шляхами. Крім того, в зимовий період, коли відбувається опалювання, повітря в приміщеннях стає дуже сухим, що може призвести до проблем зі здоров'ям. Ось такі https://allo.ua/ua/odesa/uvlazhniteli-vozduha/ зволожувачі повітря можна придбати в Одесі в магазині Алло.  Ми в них купували. Вибрали модель Xiaomi Mi Smartmi Ultrasonic Humidifier. Досить ефективно зволожує повітря та має помірну ціну. Задоволені вибором.
 

 

Яндекс.Метрика